Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kinek használt eddig pattanáso...

Kinek használt eddig pattanások ellen az Ebrimycin gél?

Figyelt kérdés

Én kb egy hónapja használom, de nem látok javulást... van olyan, akinek pozitív tapasztalatai vannak ezzel kapcsolatban?


16/L


2011. aug. 3. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1 hónap alatt nem használt? :S

én most kezdtem el tegnap..hát mintha ami nagyon be volt gyulladva, mintha annyira nem lenne. nemtudom. nekem nagyon ronda az arcom (pattanásokra célzok) , és a patikában aztmondták hogy ez a legjobb, ezt próbáljam ki. adott még hozzá valami "löttyöt" (ami szerintem nem rendes gyógyszer hanem ott keverik). 16L

2011. aug. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit csalódottságomba eltúloztam. :) De egy 2 hete biztos hogy használom. De ugyan úgy vannak pattanásaim. :S Nekem is elég ronda az arcom... kenem ezzel amíg el nem fogy, utána majd lesz valami. :/
2011. aug. 3. 21:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!