Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Biovanne Plus használt...

A Biovanne Plus használt valakinek hajhullás ellen?

Figyelt kérdés

Nekem a patikában ezt ajánlották rögtön, a hajam nagyon hullik, már alig van sajnos :/

Orvosnál már voltam, nincs vashiányom, lyukas fogam sem..


2011. szept. 28. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ff? vagy Nő vagy? gondolom nő, szedtél vmi fogamzásgátlót? (sajna csak felületes tudok lenni de ez is vmi) ha igen akkor annak az abbahagyása is okozhatta pl. a D35-nél legjobban.

Endokrinológián milyen hormon értékeid lettek? nincs tesztoból túl sok? mert ha azok is jók akkor nem tudom.

Az Aminexil ampullákkal sokkal többre mennél van női és férfi változata de hogy neked melyik hatna jobban azt nem tudom de azt igen hogy használ!

A lényeg ha hormonális akkor tesztoszteron csökkentőket szoktak felírni, hallottam olyanról hogy D35-től hullott neki mikor abbahagyta és sokáig nem is szedte de nem állt le a hullása, most elment a dokihoz és ismét vissza írta neki hogy csak az állíthatja le.

Lehet használni minoxot (2 és 5%-os) vagy finasteridet is igaz neki nem használt az sem.

2011. szept. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, fogamzásgátlót soha életemben nem szedtem. 21 éves vagyok.
2011. szept. 28. 11:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek szerint semmilyen kivizsgáláson nem voltál ami az endokrin dolgokat illeti (mert nem írtad), akkor az aminexilt próbáld ki az idővel hat, és nézessél hormonokat!
2011. szept. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!