Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi használt pattanások...

Nektek mi használt pattanások ellen?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, kamaszkoromban nemigazán voltak pattanásaim mert fogamzásgátlót szedtem, de két éve mióta abbahagytam, azóta elég sok van, és már szinte mindent kipróbáltam.. Dalacin-T egy ideig hatásos volt, de utána mintha megszokta volna a bőröm, már nemigazán használ.. dm-ben kapható kozmetikumok (clean & clear stb..) nem használtak.. most teákkal próbálkzom (külsőleg diólevél tea, belsőleg csalántea), plusz aloe veras krémet használok, de ezek se nagyon segítenek. Dr. Pál foghagymakrém zselét használt már valaki? Van valakinek még valami ötlete ami neki segített?

Rendesen étkezem, nem eszem édességeket, sportolok, hormon háztartásom rendben van.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2012. nov. 2. 10:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem a sima lanolinos babaszappan nagyon bevált..Napi egyszer-kétszer kell vele arcot mosni és gyorsan helyrehozza,ha nem nyomkodod őket..ha inkább mitesszeres a bőröd akkor vegyél ilyen fürdőpamacsot,azt a műanyag fajtát és azzal érdemes felhabosítani a szappant,majd körkörös mozdulatokkal letisztítani a bőrt...Ezen kívül én eszek reggel este egy kis élesztőt az is sokat javít...Ezt kis golyóvá kell gyúrni és vízzel lenyelni így nem érzed az ízét....
2012. nov. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Teafás szappan, nekem nagyon szépen helyrehozta.
2012. nov. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az használt, ha nem b.sztattam. Amíg minden szarral mostam, kentem, alapozóztam a fejem állandóan, addig egyre rosszabb volt.

Utána csak vízzel mostam, nem ettem annyi csokoládét és elkezdett tisztulni.

Most sem tökéletes, de csak kisebb aknék vannak, pattanás csak ritkán jön ki. Az aknékat akneroxiddal kenem, az elég hatékony.

2012. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy kivizsgálásra, mivel irtads is hogy a gyógyszer abba hagyása óta van ezért tuti hogy a hormonjaiddal van a gond, ne álltak vissza rendesen. Menj endokrinológushoz.
2012. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
ja és szedjél cinket az jót tesz.
2012. nov. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Nekem olyan volt a bőröm, hogy néha nem volt rajta de ha csokit ettem vagy megvolt akkor kipattogtam és ki is nyomkodtam ezért nagyon csúnya volt a bőröm. Most gyógyszert szedek pattanások ellen és teljesen rendbehozta a bőröm és nem is olyan drága és minden krémnél hatásosabb, csak azt bábom, hogy nem kezdtem el előbb szedni.
2012. nov. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A rendszeres nemi élet! :D

Vicces, de ez valóban befolyásolja. A többi hasznos dolgot már leírták előttem.

2012. nov. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Használj arcápoló tinokot és propolisz krémet azok is jót tesznek!
2012. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Először is minimum másfél liter víz naponta. Sok gyümölcs, zöldség és mozgás. Nem szabad nyomkodni, tudom, nehéz megállni, de ezzel folyamatosan visszafertőzöd magad, és sosem fog javulni. Én minden este megmosom az arcom gyógynövényes szappannal, utána pedig éjszakára sószappannal bekenem, ami mondhatni csodát tesz vele. Semmi mást nem használok rá, alapozót is csak ha valami esemény van.
2012. nov. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És az még fontos, hogy 4-5 naponta cseréld le a párnahuzatodat, mert az is visszazsírosítja a bőrödet.
2012. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!