Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Le vágtam a szőrt a pöc....

Le vágtam a szőrt a pöc. Sömről (? )

Figyelt kérdés
nem bírtam borotvával, és ezért hajnyíró géppel levágtam, nullással, és most úgy szúr h majd meg döglök, miért szúr ennyire? mindenhol leszedtem, igaz néhol becsípte a zacsimat is, az fájt, de nem volt borotva hab se, meg nem bírtam borotvával leszedni, még hajnyírózás után sem, ti hogyan szoktátok szőrteleníteni? férfiak? és nők nálatok is szokott szúrni a puncitokon a levágott szőr töve?
2012. okt. 14. 16:25
 1/7 anonim válasza:
nekem viszketni szokott nem szúrni és cska akkor, ha elkezd nőni. (1-2 naposan)
2012. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azért szúr mert hajnyíróval vágtad. Villanyborotvával köllött volna.
2012. okt. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát én kedden vágtam le, most már kezd nem szúrni! már vissza nőlt egy kettő minimétert, amúgy 14/f vagyok, de barátnőm kérte h legyen leborotválva!
2012. okt. 14. 16:29
 4/7 A kérdező kommentje:
nincs villany borotva a házban, csak ilyen kézi borotva! és csak akadozott benne, meg húzta, gondolom kellene hozzá borotva hab, de nincs itthon, mert elfogyott, epilátorral nagyon fájna?
2012. okt. 14. 16:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki.Ha nagyon fáj, akkor abbahagyod.
2012. okt. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja, majd kipróbálom!
2012. okt. 14. 16:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy kellett volna,hogy ollóval rövidre vágod és a kb fél centis szőrt,már vitte volna a borotva is. Innentől kezdve nyugodtan borotválhatod,mert már nem egy dzsungelt kell kiirtanod majd. Amúgy szerintem mindenkinek viszket/szúr egy kicsit borotválást követően meg amikor nő vissza. Sajnos ez ezzel jár,de lehet kapni borotválkozás utáni nyugtató krémeket. Meg persze meg kell mosni rendesen borotválkozás után,hogy a levágott kis szőrdarabok ne irritáljanak.
2012. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!