Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » HELP! Pattanásos bőrre mit...

HELP! Pattanásos bőrre mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Nagyon zsíros és pattanásos bőröm volt, aztán egy évvel ezelőtt felírt 1 bőrgyógyász ilyen gyógyszert(sotret) amit szedtem is vagy 6 hónapig, és elég szép lett tőle az arcom. Viszont most újra elkezdtek jönni a pattanások.

Nem szeretnék ilyen gyógyszereket még 1× elkezdeni szedni, mert szerintem rohadtul káros mellékhatásaik vannak.. Nincs vkinek valami ötlete, az ilyen csodálatos gyógyszerek és mindenféle semmit sem ható kenőcsökön kívül? :))



2012. okt. 12. 17:08
 1/5 anonim válasza:

Először is le kell szokni az édességről, zsíros olajos ételekről..

Sokféle módszer van, pl. este kend be magad fogkrémmel a pattanásokat(csípni fog de egy kicsit visszahúzódik), a pattanásos bőrnek jót tesz a mentol vagy ehhez hasonló. Mondjuk én az Avontól szoktam rendelni ilyen "krémeket", de persze mindenkinek másféle bőrtípusa van és nem garantált a "javulás".. de ha neten rákeresel akkor egy csomó tippet is találhatsz hogyan szüntesd meg a pattanásokat:)

2012. okt. 12. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csinaltass 3 pontos inzulin rezisztencia vizsgalatot,hormonlabort,pajzsmirigy hormon vizsgalatot.


A problema gyokere az anyagcserezavar,cukorhaztartas zavara,hormonegyensuly felborulasa.


Ezeket kell helyreallitani.

Komplex terapia kell.Enek az egyik eleme a szemelyre szabott makrobiotikus etrend is.


Ha szeretned,ajanlhatok szakembereket.

2012. okt. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! :)

Utolsó: annak nagyon örülnék, ha tudnál ajánlani valakit:)

2012. okt. 12. 20:07
 4/5 kemese ***** válasza:
sztem ne menj semmilyen vizsgálatra,ha csak nem múltál el 30éves:) tényleg a méreganyagok a hibásak no meg a pubertáskor:)
2012. nov. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
tűt
2013. márc. 31. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!