Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos mitesszeres és...

Pattanásos mitesszeres és zsíros bőrre mit tudtok ajánlani? Sürgősen kéne.!

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 22:47
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Mind a kettő jó :)

Ha nincs aloe verád vagy széntablettád otthon, akkor kb 10 percig gőzöltesd a fejed kamillatea fölött (miközben főzöd hajolj fölé), aztán mézet keverj össze cukorral, azzal dörzsöld át az arcod, végül pedig kenegesd be az arcod a kamillateával

2012. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1./ welldone

2./ álarc

3./ búzakorpa reszelt(zúzott) uborka kifacsart levével keverve.Maszkként felteszed negyed órára,látványos a javulás már egy hét alatt.

2012. aug. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mitesszerre kozmetikus, pattanásra bőrgyógyász, vagy háziorvos.
2012. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ajánlom a CadeaVera termékeket, bőrradír, tisztító, 2in1 púder. Plusz Essence színezett hidratáló + korrektor. Nekem ezekkel kibírja a bőröm hogy ne zsírosodjon. A pattanásokra is jó hatással van mind. Ez mind Müllerben kapható, és nem is drága cuccok..
2012. aug. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. aug. 28. 21:14
 6/7 anonim válasza:

Igaz nekem nem sok pattanásom van, az is csak egy bizonyos nap elején, rendszerint, de tudok javasolni.:

Pattanásra.: sószappan (NE!! nyomd ki a pattit ha ezt használod, a kinyomott véres patti helyén már nem segít, de ha a sárgás/piros duzzanatra kened akkor nagy mértékben lelohad/ eltűnik.)

Mitesszer.: Garneier bőrradír. A miteszerek pár hét után láthatóan összezsugorodnak, ami már lehelletnyi korrektor vagy alapozó alatt már nem is láthatóak.:) (feltéve ha lány vagy)

zsíros bőrre.: nemes egyszerűséggel a baba szappant ajánlom szíves figyelmedbe. Egyszerű és nagyszerű.

2012. aug. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 B. Petra ***** válasza:

Én ezt a Bioderma szappant ajánlanám neked:


[link]

2012. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!