Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől nőhet ilyen gyorsan a...

Mitől nőhet ilyen gyorsan a hajam?

Figyelt kérdés
18 vagyok lány vagyok.Fodrászhoz nem járok,már két éve és nőtt vagy ezalatt a két év alatt a hajam 30 cm-t. A vége csodával határos módón nem törik meg semmi!! Hogy csinálom?:D
2012. okt. 12. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
24 hónap alatt nőtt 30 cm-t a hajad, ez teljesen átlagos növekedés, a haj átlagban 1,5 cm-t nő egy hónapban. Tehát még akár többet is nőhetett volna, az én hajam alig fél év alatt nőtt 12 cm-t, ez havi két centi, tehát gyorsabb növekedés.
2012. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én hajam ennél gyorsabban nő. Nekem egy év alatt nőtt ennyit és szint úgy nem törik... pedig én festem is. Ez normál növekedés... Ahogy az előző mondta... többet is nőhetett volna.
2012. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez egy jó kérdés.. :D gondolom nem vasalod, nem festeted, és nagyjából egyenes hajad van. vagy nem?
2012. okt. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nekem 2 év alatt lett a vállig érőből derékig érő. Közbe szőkítem és töredezik is.
2012. okt. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen átlagos növekedési ütem. Ha nem törik nagyon szerencsés vagy. Szabad a gazda, hogy csinálod? :D
2012. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2éve növesztem de nekem azóta 10cmt nőtt.de nekem gubancos dús ronda hajam van mindennap vasalom festem varrom:D
2012. okt. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!