Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Igaz az mondás hogy mikor...

Igaz az mondás hogy mikor szerelmes az ember több pattanása van? Vagy az csak babona? 15L

Figyelt kérdés

Arról van szó, hogy eddig nem nagyon voltak pattanásaim, csak néhány apró a homlokomon, viszont mostanában előjött elég sok az arcomon is, főleg ott az orrom mellett, meg a homlokomon, de ezek másak mint eddig voltak, pirosabbak meg nagyobbak is:( anya mind azzal cukkol hogy ha lehet legyek még szerelmesebb, mivel szerinte attól jött elő ilyen hirtelen:D és az is igaz, hogy mostanában sokat beszélgetek egy fiúval és szerintem szerelmes is vagyok. Szerintetek? Lehet hogy csak a kamaszkor miatt vannak a pattanások, és teljesen véletlen, hogy pont most a napokban...? És mit tehetek ellenük?Nagyon foltos tőle az arcom mert világos bőröm van s kitűnnek, és csúnyít:S

Várom a hasznos tanácsadó válaszolókat:)


2012. okt. 11. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát mondjuk hogy erre én is kíváncsi vagyok. Én már a 21 is betöltöttem és csúnya piros gyulladt fájó pattanásaim vannak. 10-en évesen nem voltak ilyen problémáim, hogy mennyire van kapcsolatban a szerelemmel...azt nem hiszem, nem hallottam még, meg szerintem a tinikor miatt van mert 15 vagy....hogy mit lehet ellene tenni...azt nem tudom.
2012. okt. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, de tök fura, hogy pont egyszerre a kettő:) Már eddig is voltak, de azok aprók és sok egymás mellett, de ezek teljesen másak.
2012. okt. 11. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!