Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap mennék szőkésbarna...

Holnap mennék szőkésbarna hajamba szőke melírt rakatni, de megjött a menstruációm. Tényleg számít, vagy csak babona?

Figyelt kérdés
2008. dec. 22. 00:03
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
nem babona,viszont egyénfüggő.van akinek rendesen befogja,valakinek alig fogja be,vagy más árnyalatú lesz a tervezettnél.amíg nem próbálod,addig nem tudod,hogy rád milyen hatással van.rám semmilyenre,mindig rendben ment.én is melíros voltam-vagyok :)
2008. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%

Ti meg miről beszéltek ???

Micsoda marhaságokat ki nem találnak már az emberek, úristen ....

2008. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem hulyeseg.Tapasztalatbol mondom."4 eves vagyok es 18 eves korom ota festem a hajam.eredetileg barna vagyok,de a feketet szeretem mikor megvan a menszeszem es akkor festettem,utana nem fogta be rendesen a festek a hajamat,itt ott barna maradt es par mosas utan le is jott.Egyenfuggo
2008. dec. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%
Elozo valaszolo lennek.24 eves vagyok,az elobb elirtam.bocsi
2008. dec. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Énis direkt festettem menstruációkor, és egyszerűen nem fogta be se a feketét, se a vöröst...
2008. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ez tényleg nem hülyeség!Bár én még nem festettem hajat menstruációkor,mert a fodrászom kijelentette hogy márpedig ő ilyenor nem vállal festést.Én meg inkább nem kísérletezek:)Ugyis csak 3-4 nap a mensim.
2008. dec. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen igaz, meszikor nem fogja be annyira a festék!
2008. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Féltem nagyon,de tökéletesre sikeredett a melírom :D Köszi mindenkinek :)
2008. dec. 23. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!