Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sok víztől tényleg sima...

A sok víztől tényleg sima lesz az arcbőröm, vagy ez csak egy sötét babona?

Figyelt kérdés

Mostanában kezdett el nagyon pattanásosodni az arcom, nem tudom miért, 16 éves koromig alig volt egy-kettő, egyáltalán nem eszek semmi zsírosat, sőt...

Sok vizet iszok,nem nagyon sportolok, de ezért néha napján elmegyek futni.

Lehet a hormonváltozás, de nem tudom...annyi mindent kipróbáltam már,semmi nem használ.

17L


2011. jan. 23. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is 17 vagyok és nekem is nagyon :S....a hideg víz az tényleg feszesít, frissít, és a pattanásoknak sem rossz, de ettől függetlenül ápolni kell valamivel még....és ami a legfontosabb, hogy reggel és este minden krém elött hideg vízzel jól leöblíteni :)

Nekem bevált

2011. jan. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hm értem,köszönöm. Én a víz megivására gondoltam, te meg arra, hogy lemossam vele az arcom.

Az első mondatodban is csak mosásra célzol? :D

2011. jan. 23. 14:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A víz megivása is segít...de akkor naponta 2,5 - 3 liter muszály meginni
2011. jan. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nem babona, tényleg segít! De az étrend is nagyon fontos, egyél sok zöldséget gyümölcsöt és kevés csokit, chipset
2011. jan. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A víz megivása csak hidratál, azaz a ráncok ellen jó. Ez Rád még nem vonatkozik. :) Persze nem árt a sok víz.

Esténként le kell mosni arctejjel és tonizálni kell. Egyszer egy héten pedig peelingezhetsz (arcradír) bármivel, ami dörzsis, akár egy dörzsis törülköző. Jól bevizezed az arcod és utána megdörgölöd a türcsivel. Ez leszed egy kis hámréteget és vérbőséget is okoz, ami ugyancsak javítja a bőr állagát az anyag csere fokozódásával.

Arctejet és tonicot nem a "DM"-ben kellene venni, hanem kozmetikusnál. Tudom, hogy drágább, de nem véletlen.

Az Afroditének jók a tinis dolgai. Ha nagyon sok a pati, akkor néha arctisztításra is el kellene menni, hogy ne képződjenek óriási kráterek. Ha csak 1-1 van, akkor nem szükséges. Ha 1-1 nagyobb van, arra a teafaolaj is jóm csak vigyázz vele, mert nagyon szárít. Azt csak a pattanásra tegyél.

2011. jan. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!