Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a rvéleményetek a Syoss...

Mi a rvéleményetek a Syoss hajfestékről? Akár negatív, akár pozitív.

Figyelt kérdés

Először készülök otthon hajat festeni, és mindenképp valamilyen professzionális terméket szerettem volna választani, de mivel a L'oreal igen drága a Syossra esett a választásom.

Aki már használta milyen eredményt értetek el? Illetve tapasztaltatok bármilyen negatív hatást használat közben vagy után?

Előre is köszönöm!


2012. okt. 10. 08:44
 1/4 anonim ***** válasza:

A professzionálisnál (fodrászkellékes) nem drágább a syoss!!! Az a helyzet, hogy professzionálisból 1ml-re van szükség centinként, tehát még elég hosszú, hátközépig érő hajnál is kétszerre elég egy tubus! Mérd le a hajad a leghosszabb pontján, meg fogsz lepődni!


Egyébként én, ha már boltit választasz, akkor azt mondanám, hogy loreal vagy garnier (a garniert is a loreal gyártja :)). A syossal nekem mondjuk csak annyi rossz tapasztalatom volt, hogy mivel ilyen fura a számozási rendszere, azért nemigazán lehet tudni, hogy melyik szám mit takar a kép alapján pedig ugye butaság hajfestéket választani, én a különböző színű pigmentek aránya alapján szeretek.... Amikor egyszer mégis azt használtam, akkor nekem igazából sötétebb lett sokkal a végeredmény, mint amilyennek kellett volna lennie, és nem nagyon kopott (ami mondjuk egyébként előny), viszont nem is teljesen az az árynalat volt, amit feltételeztem (bizonytalan számozás). Szóval én nem vettem újra, nem is fogom. Amúgy nem tartom egy rossz hajfestéknek, ezeket leszámítva, ha egyszer valaki véletlenül eltalálja a neki jó árnyalatot, akkor nagyon jó lehet...

2012. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Syoss professzionális?:DD Mert azt mondták a reklámba? vicces.

Nem Syoss egy kalap szar,pedig nem egy esélyt adtunk neki sógornőmmel együtt. Először én próbáltam ki szőke hajamra tőfestés gyanánt,jah szép sárga lett tőle a fejem a töveknél,végeknél mintha be se festettem volna. Utána jött Sógornőm vörössel neki se meg se látszott szintén, azt mondanom se kell hogy 1-2 hét után lekopott/nőtt az egész.

Aztán eltelt pár év,most lett sogórnőm fekete,aztán néztük a hajfestékeket és so-so ezt a syoss naturalt még nem próbáltuk és ennek volt nagyon szép kékesfekete színe a dobozán... be is festettem neki,lemostuk,megszárítottam,gyönyörű színe lett ejj mondom ez igen. 1 hétig tök szép is volt,az alatt 2x megmosta a haját,és már jöttek elő az ősz hajszálak meg dobta le a barna fényei is látszódtak már szóval kampec..

De színben nagyon szépet adott tényleg,csak nem tartós. És semmiképp nem professzionális.

Ha professzionális hajfestéket akarsz,ne drogériában keresd.

2012. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja igen, drogériában kapható hajfestékek egyike sem professzionális... Professzionális hajfestéket fodrászkellékesnél vásárolhatsz.
2012. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szokogreta válasza:
Én július közepétől kezdem el festeni a hajam syoss-al, nem igazán volt vele gondom, befogta a hajam szép színe volt stb.... egyetlen egy bökkenő volt, hogy a hajam rohamos iramban hullani kezdett. Mostanra a hajam 40%-a odalett. Lehet hogy csak az én hajtípusom nem bírta, de a helyedben meggondolnám......
2012. nov. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!