Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sok negatív és pozitív dolgot...

Sok negatív és pozitív dolgot olvasok a BIOVANNE szépségvitaminról. Mi igaz és mi nem?

Figyelt kérdés
Valaki azt írja hízlal, valaki az, hogy rákkeltő...valaki pedig azt, hogy csak egy szimpla vitamin amitől bajunk nem lehet. Valaki hozzáértő tudnak tanácsot adni?! Köszönöm
2010. okt. 7. 16:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen termékek B vitaminokat tartalmaznak, amelyek fokozzák az éhséget (a pontos fiziológiai menetét nem tudom), innen eredhet az, hogy hízlal. A rákkeltő hatásáról nem hallottam.
2010. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nagyon sokáig szedtem és akkor nem használt csak hát felkúszott pár kiló (az előttem válaszoló megirta miért). érdekes módon amióta abbahagytam sokkal szebb a hajam és gyorsabban nő( pár ezen segít a ricinusolajas pakolás is)
2010. okt. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!