Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Biovanne szépségvitaminról...

A Biovanne szépségvitaminról kérdeznék! (? )

Figyelt kérdés

Szóval. A frufrumat szeretném gyorsan lenöveszteni, hogy fel tudjam csatolni a sport miatt :) ( Igazából nem is ilyen rövid frufrut szerettem volna, csak a fodrászom gyík :( többet hozzá sem megyek no mindegy...)


Azt szeretném kérdezni, hogy ez a Biovanne mennyire látványos növekedést eredményez? Úgyértem tudjuk azt, hogy ugye 1-1,5 centimétert nő a haj egy hónapban. Akkor teszem én azt, 2 cm-t fog ha szedem ezt a csodabogyót? :)

Ja és mennyire lesz dúsabb? Mert azt annyira nem szeretném, mert így is eléggé sokat kell vasalnom, ha dúsabb lenne még többet kéne :)


Esetleg van ennek mellékhatása? Ha igen mi? :)


Tapasztalatokat írjatok légyszi. Nagyon köszönöm! :)


2010. aug. 27. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én már féléve-éve szedem a Biovanne-t, de nem vettem észre hogy hosszabb lenne a hajam. :/ De sok mindenkitől hallottam már hogy használt! :) A ricinus olajról viszont rengeteg jó véleményt hallottam! Én inkább azt fogom használni.
2010. aug. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én Revalidot szedtem, nekem az nem vált be, felesleges pénzkidobás volt az egész (még a körmöm sem nőtt tőle jobban, nemhogy a hajam). a Biovanne-t nem próbáltam, de nem fűznék hozzá sok reményt. Állítólag az ilyen vitaminoktól a többi szőrzet is megerősödhet.
2010. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezek semmit nem érnek, legalábbis látványos változást nem fogsz tapasztalni. Kipróbáltam a Revalidot, Biovanne-t is. A kiegyensúlyozott kajálás sokkal fontosabb.
2010. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ahaa! Köszi a válaszokat akkor azthiszem az idő múlására hagyatkozom, nov-dec környékére már úgyis oké lesz a fufrum :) nemkell ide "csodabogyó" ;P
2010. aug. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!