Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A villanyborotváról kérdeznék?

A villanyborotváról kérdeznék?

Figyelt kérdés

Elsősorban: mennyire jó?

Azt hallottam, hogy nagyon, de felmerül pár kérdés, amit ha ép ésszel végiggondolok, arra jutok, hogy záros az élettartama.


Először is: A pengék nem csorbulnak? Már a hárompengés borotvák is pár használat után eléletlenednek, ennek mekkora az élettartama? Gondolom nem lehet cserélni, vagy az egész fejet kell ami iszonyatdrága.


Nem tömítődik-e el egy idő után, és milyen nehéz tisztítani? A borotva már szárazon is el szokott néha tömítődni nekem, hát ha még nedves/borotvahabos/géles az arcom...(nem borosta, fél-1 centis szőrszálak)


2011. márc. 2. 18:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Valóban nagyon jó. A pengék itt valójában kések,és nem igazán csorbulnak,vagyis nagyon,nagyon soká,de cserélhető.Az árát nem tudom,mert nekem még nem kellett cserélnem.Nem tömődik el,mivel a kések alatt van egy kis tartály amibe beleszóródik a levágott szőr és 3-4 borotválkozás után felnyitom és kifújom,vagy kiöblítem,mert ez a típus vízálló. Ha jól emlékszek 4-5 éve vettem,akkor 50 ezer volt,szóval nem olcsó,de tényleg nagyon jó,és szerintem azért az olcsóbbak is jók.
2011. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!