Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy jó fodrászt kérdeznék,...

Egy jó fodrászt kérdeznék, hogy most mi legyen?

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom hogy kb. egy éve keresem a nekem való hajszínt, és most megtaláltam az intenzív tüzes vörös formájában. Csak mire erre rájöttem már mahagóni voltam ami iszonyatosan rosszul áll és öregít. Na már most hétvégén ráfestettem egy vulkán vöröset, de semmi. Hétfőn elmentem fodrászkellékeshez aki adottAlfaparf evolution 7.66-ot 12%-os oxival. Felkentem de csak egy kis pirosas beütése lett napfénynél. A hajamnak semmi baja mert rövid és rengeteg gliss kur-os pakolást kap. Kérlek segítsetek hogyan tovább? Nem merem leszívatni mert félek hogy utánna ledobja az íntenzív vöröset narancsra.
2011. febr. 9. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
pedi csak ha világositva lesz az alap,akkor rákenve lesz intenziv,az intenziv vörös.hajradir,vagy szivatás vagy melirozni pici vékony sok tincset esetleg...egyébként ledobja egy darabig de egy idő után befogadja a szint és fent marad..
2011. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted mivel fogjak hozzá és hogyan tovább?
2011. febr. 9. 14:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Le kellene szívatnod tényleg, nem dobja olyan sokáig, pár festés, és megmarad. Vagy esetleg hajfestékeltávolító? Ami nem leszívja, csak a festéket szedi ki, Colour B4 az egyik, én ezt használtam egyszer, Rossmannban vagy DM-ben lehet kapni, de van többféle is, valamennyit mindenképp kiszed, aztán már érdemes próbálkozni.
2011. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. És ezt a colour b4-et bármelyik dm-ben lehet kapni? Még soha nem láttam. És ez akkor jobb mint a leszívás?
2011. febr. 9. 16:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha ezt nem is lehet kapni, valamelyik hajfestékeltávolító mindenhol ott van, a festékek között keresd, könnyű megismerni, mert csak egyfajta van abból a dobozból. Annyiban jobb, hogy nem károsítja a hajad, de nem is lesz olyan nagy eredmény, mint egy leszívatásnál. Én akkor használtam, amikor sötétszőkét festettem be sötétbarnára, amit nagyon megbántam, sötétszőke-világosbarna közötti eredményt kaptam, ilyen kis semmi szín, de látszott rajta, hogy nagyon "festhető", vagyis hogy szinte bármi befogta volna. Viszont ahogy fórumokon olvastam róla, változó, kinek mennyire jön be, szerintem megér egy próbát.
2011. febr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!