Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » IPL-es szőrtelenítésről várok...

IPL-es szőrtelenítésről várok tapasztalatokat. Jöhet pozitív és negatív is! Nektek megérte-e?

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 23:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon erős és sötét szőröm van lány létemre, mindenütt nő, és borotváláson kívül nem lehetett vele nagyon mit csinálni. Az meg ugye nálam nem esztétikus, mert a szőrszálak töve is látszik és olyan, mit egy hetes borosta... A lábamat sikerül gyantázni, de a hónom alját nem és hát emiatt elég sok problémám van. 4 alkalommal voltam IPLes szőrtelenítésen. Az első egy hétben még ott vannak a kis szőrszálak, utána kihullanak és kb. 3 hónapig alig nő valami, de az is halovány. Ami észrevehető, hogy sokat ritkult. Persze ég így is sok van, de hamarosan végre megpróbálhatom a gyantázást, mert tapasztalatból mondom, hogy tényleg ritkul a szőr és sokkal gyengébb lesz!

Negatívumok (szerintem): az ára, hogy sokszor kell ismételni, hogy világos szőrön nem működik jól, kicsit fájdalmas

Pozitívumok: 3 hónap szabadságérzet és az, hogy egyre közelebb van az áhított célom, hogy gyantázni lehessen.

2012. szept. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Érdemes szerintem is az első válaszoló jól írta kihullik,legyengül a szál.
2012. szept. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!