Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sörtekefe való vékony...

Milyen sörtekefe való vékony szálú hajra?

Figyelt kérdés

Fiú vagyok, hosszabb hajam van, kb a szemem alá ér.

Ilyen: [link]


Jó lenne egy sörtekefe, mert csak vízzel mosom és ez tisztítja is a hajat és puhává tenné. Örülnék, ha puha lenne:) Vaddisznó vagy disznósörte a jobb nekem?


2012. okt. 9. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
A kép alapján nekem inkább vastagszálúnak, de legalábbis normál vastagságúnak tűnik a hajad. Mindenképp vaddisznósörtét vegyél, mert a disznósörte túl puha, így nagyon nehezen, vagy egyáltalán nem hatol át a fejbőrig a hajon. Azokat legtöbbször babáknak gyártják a puhaságuk miatt.
2012. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mosod meg samponnal a hajad? Tényleg öntisztul? N is mindig elhatarozom aztan a végen megmosom megis. Mnnyi ideje nem mostad?
2012. okt. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
[link] egy ilyen hajkefe jó nekem vagy túl puha?
2012. okt. 9. 15:13
 4/7 A kérdező kommentje:
megnéztem, a baba hajkefék nem disznóból vannak hanem kecskeszőrből :) félek a túl kemény sörtéktől:o
2012. okt. 9. 15:37
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ez pl. disznósörte, de amúgy tényleg szokták kecskeszőrből is csinálni, az még puhább. Olyat használok a macskámon. :)

[link]

Nekem ez van meg, de inkább gumiágyasat vennék. Mondjuk nekem extra hosszú hajam van, szóval mások az igények.

De a te helyedben akkor is inkább vaddisznósörte kefét vennék, főleg ha tisztításra szeretnéd. Ez erősebb, jobban masszírozza a fejbőrt és távolítja el az elhalt hámsejteket.

Miért félsz tőle? Nem sérti fel a fejbőröd vagy ilyenek. Nyilván nem vagy olyan hülye, hogy annyira rányomd. :D

2012. okt. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gumiágyasat nem akarok venni. valami közepes keménységű kéne. de majd elmegyek és ott adnak tippeket :)
2012. okt. 9. 20:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a legcélszerűbb. :)

Én is kinéztem magamnak egyet a neten, nagybátyámékkal akartam hozatni. Ott a boltban kérdezték, hogy milyen hajra kéne, nagybátyámék elmondták, hogy nagyon vastag fenékig érőre, erre egyből mondta az eladó, hogy az nem lesz jó. Rövidek lettek volna a sörtéi, így ajánlott egy másikat, igaz ennek is elég rövidek sajnos az én hajamhoz.

2012. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!