Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vékony szálú zsíros hajra...

Vékony szálú zsíros hajra nektek milyen sampon vált be?

Figyelt kérdés

Két naponta mosnom kellene a hajam és tudom, hogy az nem jó a hajhagymának. Nagyon vékony szálú a hajam és hamar bezsírosodik pedig nem tapogatom. Próbáltam a citromozást is az sem segített. Tudtok valami tippet vagy nem túl drága sampont ajánlani?

Kipróbáltam a Médea kénes sampont. Három mosásig hat (akkor három napot bír ki) aztán újra két nap. Kicsit már elkeseredtem.


2012. szept. 25. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig semmi nem vált be.

Ugyan ebben a cipőben járok. :S

De én már nem is próbálkozom különféle samponokkal, meg praktikákkal. ...

Két naponta mosom. Ennyit tudok tenni.


Szerintem a zsírosságra nincs megoldás. Hormonális a dolog. Én csak abban bízok hogy idővel/korral enyhül ez az egész.


Azt vettem észre amúgy, hogy amíg szedtem fogamzásgátlót addig később zsírosodott be. Most hogy abbahagytam, már másnap borzasztó a hajam!!


Nem tudok mit tenni... :(

2012. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem is ilyen a hajam és nekem a Head and Shoulders citrus fhres vált be.Kb.heti egyszer mosok vele hajat.
2012. szept. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 25. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiprobalohatod hogy hajmosas elott nehany oraval ricinus olajjal vagy hajnak valo ptroleummal bekened a hajad tovet es veget .Hallottam nehany embertol hogy igy nem zsirosodik annyira a hajad , dusabb lesz es nem is fog korpasodni . Persze legalabb 1 honapot kell hasznald hogy legyen hatasa.
2012. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amugy en ma kezdtem hasznalni a ricinus olajat es kivancsi vagyok miyen hatasa lesz.:)
2012. szept. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a kommentet is. Légyszi majd számolj be az eredményről
2012. szept. 27. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Még az is jó,hogy öblités után szappannal bekened a hajad tövét...:) A szappan szárítja a hajat, így szárazab lesz és nem fog annyira zsírosodni.Én is ugyanabban a helyzetben vagyok akárcsak te...vékony a hajam,nagyon zsíros és két naponta kell mossam :S Én is ki fogom próbálni a szappanos megoldást,hátha bejön! :P Már mindent próbáltam...ha nem jön be, elmegyek egy börgyógyászhoz.Én már nagyon unom ezt :S
2012. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!