Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elegem van! Mit tegyek?!

Elegem van! Mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Annyira utálom a hajam! Este megmosom, már estére zsíros! Az önbizalmam ettől nuku, és úgy érzem, hogy ez még csak rosszabb lesz. Sírni tudnék, amikor meglátok egy csajt, akinek szép, fényes a haja... :/ Már voltam bőrgyógyásznál, aki nem mondott semmit, csak annyit, hogy: "ez a tinédzser kor velejárója, majd kinövöd..." Meg adott egy sampont, amit már régóta használok, de semmi! Egyébként nem, nem mosom kétnaponta, mert tudom, hogy az csak rátenne egy lapáttal. De ez akkor is szörnyű... Mit tehetnék?! 14/L
2012. okt. 6. 14:42
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést, ez így lenne: Estére megmosom, már reggelre zsíros.
2012. okt. 6. 14:43
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen hajam volt/van, és sajna kénytelen vagyok 2 naponta mosni, kímélőbb samponnal, mert különben borzalmas :S

Ha erős szálú a hajad,próbáld ki hogy átdörzsölöd szódabikarbónával mosás után, aztán kiöblíted.

Ha nem annyira akkor facsarj bele egy fél citromot kb 1 liter vízbe, öblítsd vele át, és ezt nem kell kiöblíteni. Vagy 1 kanál ecetet, de annak megmarad a szaga ha nemmosod ki. Remélem tudtam kicsit segíteni.

2012. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a száraz sampont,kihagyhatsz vele egy hajmosást is.De rendesen fésüld ki belőle.Mellesleg felszívja a zsíradékot.
2012. okt. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!