Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hamar zsírosodó a hajam...

Hamar zsírosodó a hajam elegem van segít valaki?

Figyelt kérdés
Régebben hetente mostam a hajam, de még akkor se volt rá úgy szukségem rá.. most meg? 2 naponta kell mosnom olyan hamar bezsírosodik valamitől :/ ha mosom akkor természetesen vasalom, mert vasalás nélkul borzalom vagyok.. mit tehetek esetleg sampon a hibás?
2011. júl. 28. 23:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet h igen, Javaslom a head and shoulders mentolosát, és lehet kapni szárazsampont, én használom mert nagyon jó. Befújod vele a hajad, és ha felcopfozod nem islátszik, h zsíros, de ez csak akkor jó ha világos színű a hajad.
2011. júl. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
copfozni nem tudom sajnos mivel rövid a hajam .. :/
2011. júl. 29. 00:02
 3/4 Pikachúúú válasza:
hajvasalástól nekem is ilyen... nekem feltöredezett levágattam utána és most csatolom a hajamat van pár trükk amivel kurv4 jól néz ki és nem baj 1-2 hullám :)
2011. júl. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Sampon is lehet baj, próbálgasd őket..

De nagyon fontos az is, hogy miket eszel... Nekem nagyon sokat segít, ha pl kerülöm a zsíros kajákat. Tejföl helyett natúr joghurt, rántott hús helyett grillezett vagy natúr, sült krumpli helyett héjában sült, stb stb stb

Van konkrét listám is, ha érdekel, hogy mit hogyan lehet enni - természetgyógyászhoz járok lassan 2 éve hajhullás és zsírosodás problémákkal, aki első lépésként adta, hogy mit ehetek, és mit kerüljek, stb.

2011. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!