Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajj. Elegem van már:S Mit...

Ajj. Elegem van már:S Mit lehetne kezdeni vele?

Figyelt kérdés
A hajam borzastó. Alig egy hónapja voltam fodrásznál,de megint tiszta töredezett az egész:( Kezelhetetlen,göndör,olyna,mitn egy karácsonyfa akérhoygan szárítom be,akármit ahzsnálok rá..Rettenetes:(
2011. aug. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:

használj hajbalzsamot. Kallos-t ajánlanék nagyon jó száraz,töredezett hajra, vegyél olyan sampont amelyik segít,hogy egyenes vagy hullamos legyen.

pl: az AVON termékei között vannak ilyenek.

ha olyat veszel ami segít,hogy egyenes legyen,akkor persze utána kell vasalj...ezt nem ajánlanám,mert ez is töri a hajat.

vegyél olyat amitől jobban begöndörödik, vegyél hajsprét,amilyen kicsi fényt ad a hajadnak. ilyen is van az AVON-nál. vagy nézz körül DM-be,vay máshol.

2011. aug. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem az egyperces pakolások nagyon jók ilyesmire :) először herbal esensist használtam most meg asszem sunsilkot, és mind a kettő írtó sokat segített :)
2011. aug. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én a kókuszolaj hajpakolásra esküszök
2011. aug. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Emberek tegyük már félre ezeket a balzsamos pakolásos lószarokat :DDDDDDDD ! Feltaláltak már elég régen egy csodaszert...

a Ricinus olajat. *-* Áradozhatnék róla, de most nincs kedvem, helyette:

[link]

2011. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha nagyon töredezik vegyél olyan balzsamot amire az van írva, hogy repair
2011. aug. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a szűz kókusz olajat!! Hajpakolásként is nagyon jó és hajvégápolóként is!! Nem fogsz csalódni:)
2011. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!