Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváljam az arcom? (Lány...

Leborotváljam az arcom? (Lány vagyok, többi lent)

Figyelt kérdés
Sajnos az átlagosnál hosszabb piheszőrök vannak az arcomon. Hosszú, vékony, fehér szőrök. Az összes alapozó csomósodik rajtam, akárhogy is viszem fel, valószínűnek tartom, hogy emiatt... Szóval ezért gondoltam, hogy leborotválom az egész arcom. Most egy picike részt leszedtem, csak hogy lássam, hogy tényleg sötétebb nő-e majd vissza. De ha nem látok majd rossz irányba történő változást, még akkor sem vagyok biztos, hogy le merném borotválni az egészet. Mit gondoltok? Az alapozós dolog már nagyon zavar...

2012. okt. 3. 04:06
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Szia! Én is borotválom az arcom. Nem lesz erősebb szőr ez csak tévhitt. Szebb lesz az arcod tóle ha leborotválod de ne rendes borotvával hanem amit a drogériákban lehet kapni asszem szemöldökformázó a neve. Azzal a legjobb. Azért is jó leborotválni mert szebb lesz a sminked nem lesz maszk hatása. Arcápolási termékeid is sokkal hatékonyabban hatnak be a bőrödbe mert nem tapadnak a pihékre. Szóval nyugodtan!!!❤️
2022. jan. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!