Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leborotváljam az arcom? (Lány...

Leborotváljam az arcom? (Lány vagyok, többi lent)

Figyelt kérdés
Sajnos az átlagosnál hosszabb piheszőrök vannak az arcomon. Hosszú, vékony, fehér szőrök. Az összes alapozó csomósodik rajtam, akárhogy is viszem fel, valószínűnek tartom, hogy emiatt... Szóval ezért gondoltam, hogy leborotválom az egész arcom. Most egy picike részt leszedtem, csak hogy lássam, hogy tényleg sötétebb nő-e majd vissza. De ha nem látok majd rossz irányba történő változást, még akkor sem vagyok biztos, hogy le merném borotválni az egészet. Mit gondoltok? Az alapozós dolog már nagyon zavar...

2012. okt. 3. 04:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Isten ments ha nem akarsz férfi módjára naponta borotválkozni. Menj kozmetikushoz vagy végeleges szörtelítésre. Én kozemtikus vagyok és nem egy nőt láttam már aki elkezdte és nagyon durva lett a borortvától. nem egy borotválástól keméynedik és sötétedik be a szőr, hanem ha rendszeresen szedve van. Inkább gyantáztasd, le van vele a gond pár hétre.
2012. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. :)

Tuti ettől csomósodik az alapozó... A két szemöldököm között, ahol sok, vagy nem is az hogy sok, hanem hosszabb piheszőrök vannak, ott kegyetlenül csomósodik...

Gyantát akkor is bevállalhatom, ha egyébként rossz a bőröm? Tehát helyenként pattanás, mitesszer, tág pórus... :S

Kozmetikusnál nem voltam még, nem igazán van rá pénzem...

2012. okt. 3. 14:14
 13/21 A kérdező kommentje:

Ja annyit hozzáfűznék hogy nálam ez már évek óta így van. Alapból szőrösebb vagyok az átlagosnál, de legalább a hajam sok és vastagszálú cserébe... :)

A minőségi kozmetikumokról meg annyit hogy a tízezer forintos alapozóm ugyanúgy csomósodik, mint amit háromezerért vettem :S De majd még próbálgatok másfajtákat. 10-es válaszoló ha tudsz ajánlhatnál valamit. Csak az a baj hogy nem vagyok tele pénzzel.

2012. okt. 3. 14:23
 14/21 anonim ***** válasza:
nyugodtan mehetsz ugy kozmetikushoz. Egy szemöldök gyanta átlag 500 Ft és 2-3-4 hetente elég. A többi részen sem kerül többe 1000 Ft-nál és az nem is nő olyan gyorsan. (pl pajesz, bajusz)
2012. okt. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Értem, az jó. Csak nekem az egészet kéne... :S
2012. okt. 3. 17:16
 16/21 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm,akinek az arcán mindenhol szőke piheszőrök voltak,picit hosszúak is,és ő néha leborotválta. Nem nőtt vissza erősebben,se sötétebb nem lett,és nem kellett egyre gyakrabban borotválnia mint nekünk pasiknak. 7 évig voltunk együtt,ezalatt semmilyen változás nem történt a piheszőrrel,nem lett erősebb.
2012. okt. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Na, megoldottam a problémát: maxfactor lasting performance alapozó. Ez az egyetlen alapozó, ami nem csomósodik rajtam. Csak leírtam, hátha valaki még küzd hasonló problémával.
2012. okt. 8. 01:44
 18/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ne csinálj semmit az arcoddal!Talán húzz ki egy szálat és nézd meg,hogy visszanő-e!Vagy pedig elég csak ápolnod az arcod jó márkás krémekkel! Alapozót pedig ne használj,mert öregít.
2012. okt. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Mint mondtam már megoldottam a problémát, és mint mondtam elég csúnya bőröm van, eddig is és ezután is fogok használni alapozót. Inkább legyek öregen csúnya mint most, meg amúgy is sok-sok módja van már hogy megelőzzük az arc öregedését, vagy halványítsuk a ráncokat.
2012. okt. 16. 21:05
 20/21 anonim ***** válasza:
Akkor örülök, és bocsi! :)
2012. okt. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!