Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leállok az alapozással...

Ha leállok az alapozással akkor szebb lesz az arcom?

Figyelt kérdés

Eddig mindenféle szutykot is rákentem az arcomra szó szerint.200ft-os alapozók meg ilyenek.pattanásaim nincsenek csak mitteszerek a homlokomon,orromon,államon.Inkább úgy döntöttem veszek egy drágább alapozót és több arcápolási terméket.

Érhetek el vele valamit?


2012. szept. 23. 14:13
 1/2 anonim ***** válasza:

persze. Elérhetsz vele valamit. De ez a bőrtípusodtól függ. Valakinek bírja, valakinek még rosszabb lesz tőle.


Én pl. vidéken lakom itt kievés a szennyezés nekem nem kellenek kencék, mert nem kell védelem a bőrömnek.


Viszont nagy városokban állítólag kell, mert inkább a kozmetikumok vágják tönkre a bőröd, mint a sok NOx.

2012. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
De most őszintén, ha nincs is igazából bőrhibád, akkor minek használsz alapozót? Ráncos leszel tőle idő előtt és lehet a mitesszerek is attól vannak. Drágább alapozó sem megoldás. Max színezett hidratálót használj. Bőven elég és az inkább táplálja a bőrt.
2012. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!