Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín variáció a...

Melyik hajszín variáció a szebb szerintetek? Nem tudom eldönteni milyen legyen a hajam :S

Figyelt kérdés

szőke-barna melír vagy barna különböző árnyalatai(világosabb-sötétebb)?


persze mindkettőnél természetes hatásra gondolok...


2012. szept. 13. 13:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Figyi.


Nem szeretnék udvariatlan lenni, de...


A szőke-barna melír soha a büdös életben nem volt se szép, se csinos. Olcsó, ízléstelen hatást kelt.


Ha mindenképp melírt szeretnél, én a különböző barnákra szavazok.

2012. szept. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább a második. A szőke melír ezer éve lejárt lemez és annak idején se volt szép szerintem.
2012. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

A szőke melír csak a szőkés, sötét szőke, homokszínű hajúaknak áll jól. (Napszítta hatást kelt. Gyönyörű tud lenni a szőke melír egy amúgy is világos hajú lány hajában.)


A barna melír ocsmány, semmilyen alapszínhez nem javasolnám. A szőke haj barna melírral a legrosszabb! (De a barna haj sem tetszik a szőke melírral.)


Max: Barna hajba egy másmilyen színű barna melír. De ne túl nagy színkülönbséggel, csak 1-2 árnyalatnyi különbséggel.

2012. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
68%

ha szőke mellett döntesz,ne ilyen vastag csíkos csúnya legyen hanem hasonló:


[link]


ha barna akkor ilyesmire gondoltam:


[link]


nekem mindkettő tetszik,de a második picit jobban:)

2012. szept. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

hűű..köszi az eddigi válaszokat!

egyáltalán nem voltál udvariatlan, csak megírtad a véleményed :D


akkor lehet egy sima gesztenye barna lenne a legjobb?

2012. szept. 13. 14:03
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


ez a szőke-barna melír is ronda szerintetek?

2012. szept. 13. 14:08
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem tetszik a szőke-barna, se a bara-szőke, az sem, amit az egyik válaszadó linkelt :/


A barna barnával viszont szerintem semmi baj, kicsit olyan, mintha különleges fénye lenne :)

2012. szept. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]


és innét a barna szín milyen szerintetek?

2012. szept. 13. 14:12
 9/15 anonim ***** válasza:

Az Olsen lányoknak mindig szép a hajuk! :) Ők alapból világos, szőke hajúak így jól áll nekik a szőke melír vagy valami halvány, krémes barna árnyalat.

Világos barna hajhoz egy krémes barna, közép szőke melír jó választás lehet! Attól függ hogy neked milyen az eredeti/alap hajszíned. Nem tudnál képet feltölteni a hajadról? Akkor lehet hogy jobban tudnánk segíteni! Vagy linkelj be egy képet amihez leginkább hasonlít a hajszíned!! :-o :D

2012. szept. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

[link]


ez a favorit hajszínem :) szerintetek?


amúgy sötétszőke hajam van...önmagába elég szürke szín ez :S

2012. szept. 13. 14:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!