Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 évesen szőrtelenítés?...

12 évesen szőrtelenítés? Szerintetek?

Figyelt kérdés

A húgom 12 éves, nagyon szőrös a lába és a hónalja (na meg az intim területe is, de hát azt még felesleges borotválni..).

Anya nem akarja, hogy borotválkozzon, mert még csak 12 éves.

Viszont ma is hazajött, olyan hónaljszaga volt, hogy csak na.. És mégcsak meleg se volt ma.

Húgom meg nem olyan típus, hogy akkor ő most szembeszálljon anyával, meg annyira nagyon nem akarja borotválni, de szerintem nem lenne ilyen büdi, ha borotválná...


Szerintetek is korai 12 évesen borotválkozni? Én 12 évesen már borotválkoztam, engem zavart. És sokkal jobban éreztem úgy magam.


2012. szept. 24. 17:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vagyok és már fél éve rendszeresen szőrtelenítek,mivel én is nagyon szőrös vagyok. Érdekes,de nekem nem volt büdös addig sem amíg nem borotváltam.
2012. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
67%
A szag nem a borotválástól függ hanem az izzadságmirigyektől. Én is borzasztó szőrös voltam/vagyok, de semennyire nem voltam büdös sosem. Én is 12 évesen kezdtem borotválni a lábam meg a hónaljam, de csak mert nagyon sok és sötét szőr volt. Intim részen csak később, amikor a strandra már normál bikinit vettem és rengeteg szőröm kilátszott, na azt muszáj volt megigazítani. Szóval sztem semmi gond tesóddal, vannak jó izzadásgátlók, a borotválást meg majd elkezdi ha úgy látja h már kell. 16/L
2012. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De a szőrszálakon megtapad az izzadtság. értsd már meg.
2012. szept. 25. 14:45
 14/17 anonim ***** válasza:
Különben az előző hozzászólónak igaza van. Aki borotválja a hónalját, az is ugyan úgy izzad, én annak a bőrén is megtapad az izzadság, vagy lecsurog róla. Én is ismerek olyan lányt aki borotválja, mégis gyorsan izzadságszagú lesz. Én meg nem borotválom, mivel fiu vagyok, mégsincs izzadságszagom. 20 éve amikor senki nem borotvált semmit, gondolod h akkor minden ember büdös volt? Ugyanmár.
2012. szept. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Mindegy hogy hány éves mert ha szőrös akkor bizony nőiesebb ha elkezdi szedni.ezt mond meg anyukátoknak is hogy sokkal higênikusabb ha szőrtelenít,legalább a hónalján.én mondjuk kifejezetten későnérő voltam,így csak 14 évesen kezdtem szedni a hónaljamról a szőrt de a lábamat már 11-12 évesen gyantáztattam 17/L
2012. nov. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Azért azt tegyük hozzá, hogy a szagot elsősorban nem az izzadság, hanem az arra gyűlő baktériumok okozzák. Épp ezért, ha le van borotválva a hónalj, a baktériumok is kevésbé tudnak megmaradni. Nem csak igényesebb, de higiénikusabb is, szerintem nyugodtan elkezdheti a húgod.
2012. dec. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Gyanta!! Sokkal tovabb tart es nem fog utanna erosodni
júl. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!