Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves lányotoknak engednétek...

11 éves lányotoknak engednétek, hogy szőrtelenítse a lábát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nagyon fiatal de iszonyúan fejlődik. Már tiszta pattanásos, szőrös..hát nagylányos. Egyáltalán nem az a hiú fajta aki a szépséggel lenne elfoglalva de agyon kínoz azzal, hogy szőrtelenítsem le a lábát mert az nagyon zavarja.

2012. jún. 27. 11:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedném. Rossz neki, zavarja, akkor felesleges ezen "vitázni".
2012. jún. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze. miért is ne? de ne borotváljátok semmiképp, vagy kozmetikus, vagy gyanta, vagy szőrtelenítő gép.

Örülj neki, hogy zavarja. .)

2012. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy zavarja. Engedném. Sőt, én még a hónalját is kértem az enyémnek, hogy szőrtelenítse, mert borzasztóan izzadékony. Vettem a patikában izzadásgátló ecsetelőt így meg is van oldva a téma. Ő 13 éves, de kb 2 éve szőrtelenít ő is. A suliban pedig úszás óra is szokott lenni nekik, a bikinivonalát is megengedtem, hogy rendbe tegye, mert cikinek tartotta a kikandikáló szőrszálakat, a fiúk pedig kinevették. Ettől nem lesz rosszlány, ha igényes magára.


De ha teheted inkább vegyél neki egy epilátort, vannak már olyanok amik nem olyan borzasztó drágák, mert a borotválástól erősödik a szőrzete.

2012. jún. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. jún. 27. 12:04
 5/24 anonim ***** válasza:
79%
Ha már szőrteleníti NE borotvával, mert később iszonyat erős, és sok lesz a szőr. Akkor tényleg epilátort kell neki venni.
2012. jún. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen engedném. Bár nekem is engedték volna! Én annyi idősen megfogadtam, hogy ha az én lányom szeretné, akkor támogatni fogom benne. Nekem még lopnom kellett apámtól a pengét :(, pedig mennyivel jobb lett volna gyantáztatni....
2012. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok! A hónalját egyébként már legyantáztam, de akkor jöhet a láb is.
2012. jún. 27. 12:18
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy megengedném, ha nagyon zavarja, emlékszem én is mennyit szenvedtem ezzel anyuval (pedig egy évvel idősebb voltam már), mert szerinte még túl korai volt (persze, aztán, mint mindig, én győztem :D). Ha már csúnya neki, akkor szerintem javasolni is fogom neki, de azt biztos nem fogom engedni, hogy borotvával vagy szőrtelenítőkrémmel, hogy aztán később minden nap szenvedjen a szőrtelenítéssel. Inkább elviszem majd gyantáztatni 3 hetente, akkor szépen ki is ritkul neki, és legalább szép sima lesz 2 hétig minimum :)


Ha pattanásos, akkor pedig bejelenteném kozmetikushoz :)

2012. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen megengedném, én 12 évesen nem szőrtelenítettem, és kicsúfoltak érte az osztálytársaim. Nagyon rosszul esett, utána pár hónapig csúfoltak vele. Persze utána már én is megkértem anyát, hogy szedjük le a szőrt, és meg is engedte.


20/L

2012. jún. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
én is ennyi évesen kedztem el a lábam és hónaljam borotválni
2012. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!