Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 11 éves lányotoknak engednétek...

11 éves lányotoknak engednétek, hogy szőrtelenítse a lábát?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy még nagyon fiatal de iszonyúan fejlődik. Már tiszta pattanásos, szőrös..hát nagylányos. Egyáltalán nem az a hiú fajta aki a szépséggel lenne elfoglalva de agyon kínoz azzal, hogy szőrtelenítsem le a lábát mert az nagyon zavarja.

2012. jún. 27. 11:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
14 vgyok és 2-3 éve már biztos szörtelenítem. meglátásom szerint csúnya volt, és ebben a csúna idöszakban anya kérésére vártam egy évet. amikor már ő is eljötnek látta az idejét
2012. jún. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
100%
Én titokban borotváltam le a lábamat 11 évesen, de be kell látnom nem volt túl jó ötlet. Igaz, nagyon sötét volt a szőr, de anya nem engedte és most is azt mondja, hogy minek. Régebben anya szolizott, megmaradt a barna bőre és neki alig szőrös a lába, ami meg szőr, az meg szinte csak pihe. Nem is látszik neki, engem viszont nagyon zavar/zavart. Szeretném én is legyantáztatni, de anya nem engedi, titokban meg nem tudom. Örüljön a kislány, hogy ilyen jó anyukája van! :(
2012. júl. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

Köszönöm nagyon aranyos vagy!

2012. júl. 1. 20:35
 24/24 anonim ***** válasza:
Persze!!!
2018. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!