Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 12 évesen szőrtelenítés?...

12 évesen szőrtelenítés? Szerintetek?

Figyelt kérdés

A húgom 12 éves, nagyon szőrös a lába és a hónalja (na meg az intim területe is, de hát azt még felesleges borotválni..).

Anya nem akarja, hogy borotválkozzon, mert még csak 12 éves.

Viszont ma is hazajött, olyan hónaljszaga volt, hogy csak na.. És mégcsak meleg se volt ma.

Húgom meg nem olyan típus, hogy akkor ő most szembeszálljon anyával, meg annyira nagyon nem akarja borotválni, de szerintem nem lenne ilyen büdi, ha borotválná...


Szerintetek is korai 12 évesen borotválkozni? Én 12 évesen már borotválkoztam, engem zavart. És sokkal jobban éreztem úgy magam.


2012. szept. 24. 17:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Szóval főleg a hónaljborotválás lenne a lényeges, hosszú nadrágba úgysem látják a lábszőrét, az nem olyan fontos.
2012. szept. 24. 17:34
 2/17 A kérdező kommentje:
Annyi felesleges dolgot írtam a kérdésbe.. Jajj.. :D Még annyit, hogy a húgomat nem érdekli a szőrtelenítés. Most vagy én voltam túl korán érő, vagy ő érik későn, vagy normális ez 12 évesen.
2012. szept. 24. 17:37
 3/17 anonim ***** válasza:
A hónalját nyugodtan borotválja csak le. Egy az, hogy nem büdösödik be, az izzadsággátló sem tudja kifejteni a hatását ha annyira szőrős..... és még a közérzete is jobb lesz. Nekem is a hónaljat engedték meg először.
2012. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább gyanta...

Én gyantával kezdtem és így kb. 2 hónaponként kell megint. :D

Amúgy ilyen idősen már természetes.:D

2012. szept. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
én a hónaljamat 11 évesen,a lábamat 12 évesen kezdtem el borotválni,mert már akkor eléggé szoros voltam,ezt anyukám is belátta és soha nem ellenezte,sot még o is mondta,hogy már kell.szerintem egyáltalán nem korai,de ha alig látni akkor még nem muszáj.
2012. szept. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Engem 10 évesen vitt el anyukám kozmetikushoz (akkor jött meg teljesen, nagyon látszott a fekete szőr a hófehér bőrömhöz képest), és legyantáztattam a hónaljam/lábszáram/bikini vonalam. Engem borzalmasan zavart. Ha nem is borotválkozás által, de szerintem is szőrtelenítenie kéne legalább a hónalját, úgy kevésbé büdösödik.
2012. szept. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%

12 éves húgom még nem szőrös, mégis büdös a hónalja, ez nem ettől függ. Normális dezodor kell és helyes táplálkozás.

Ha ő nem akar borotválni akkor ne borotválkozzon, felesleges.

2012. szept. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Hát, elég igénytelen a húgom, bár ez így nagyon csúnyán hangzik.. Ugyanúgy lettünk nevelve, én mégis nagyon igényes vagyok, őt meg a fogmosáshoz is unszolni kell, magától szerintem eszébe sem jutna a szőrtelenítés.


Utolsó (azt hiszem): eléggé izzad, ezen nem segít a legjobb dezodor sem, ugyanúgy büdös. Sokfélét kipróbált már, de akkor is lehet érezni. Amíg én sem borotváltam, nekem is erősebb szagom volt...

2012. szept. 24. 19:06
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne szőrtelenítenie legalább a hónalját.Én is 12 évesen kezdtem,anyja nem szólt bele,mondjuk le se tudott volna beszélni,engem nagyon idegesített.
2012. szept. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Pedig a szőrös hónalj tényleg elősegíti a büdösödést. Rengeteg szakértő is javasolja a hónalj rendszeres szőrtelenítését, főleg ha valaki izzadósabb fajta.
2012. szept. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!