Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annak, hogy nyáron valaki...

Annak, hogy nyáron valaki szoláriumba megy, mi értelme?

Figyelt kérdés

A nap is simán megfogja az embert. Nem tudom, másnak milyen bőre lehet, de például én az idei nyári kánikulában kint voltam valamikor 10 percre, és már azonnal meg is fogott...

Szóval ha ingyen barnulhatnak az emberek, akkor miért fizetnek érte? Szerintem a szolárium az egyik legnagyobb értelmetlenség a világon.

Télen pedig ugye nem nagyon lehet napozni, de szoliba akkor is sokan mennek. Az értelmét annak se látom. Fel vagyunk öltözve kabátba, hosszú gatyába, senki nem látja, hogy milyen a bőrszín. Miért akar valaki akkor is színt?


Oké, mondjuk én is szeretem, ha van valamennyi színem, és nem vagyok sápadt. De szoliba én még akkor se mennék, ha nő lennék. A nyár elejét kibírom fehéren /mondjuk szerintem a fehér bőr is szép/, utána úgyis lebarnulok INGYEN, az pedig kit érdekel, hogy télen milyen a színem?

Mellesleg ha télen mégis látszik valakin, hogy barna, mert kicsit kijjebb vetkőzik, akkor arról a személyről azonnal le lehet szűrni, hogy szolizik. Hacsak nem kreol bőrű. :)


Persze ez csak az én véleményem, várom másokét is! :)


2012. szept. 24. 02:22
1 2
 1/17 Ilyent ***** válasza:
45%

Hogy nyáron miért járnak???

Talán azért mert nincs idejük kint süttetni a hasukat.

És télen sem vagy mindig nagykabátba. És miért akar akkor is színt???

Mert jól néz ki. Sokan télen úgy néznek ki mint a vizihulla.

És ezt inkább magadért csinálod. Nyáron minek napozol akkor???

És a szoláriummal fölég télen egy jobb közérzetet is VÁSÁROLSZ magadnak.

És ráadásul férfi vagyok.

2012. szept. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam nyaralni 2 hetet most nyáron, végig kint voltam a tűző napon, krémet sem használtam és ugyanolyan hullafehér vagyok mint előtte. Én szeretem a fehér bőrt, de lehet mások is nehezen barnulnak és ők meg nem. Ő dolguk, felőlem nyugodtan szolizhatnak télen-nyáron.
2012. szept. 24. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Mert nincs kedvük kint feküdni a melegben,ez olyan,mint a póthaj,műköröm stb. Párszor én is voltam még tavaly (nem nyáron hanem ősszel) és az se fogott meg,eléggé fehér bőrű vagyok és napon se tudok lebarnulni,ezért elmentem hátha ott igen.
2012. szept. 24. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%

Mert idősebb korukra azt akarják, hogy ráncos legyen a bőrük. Vagy bőrrákot akarnak kapni.

Egyszerűen van pénzük rá és követni akarják a divatot.

2012. szept. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
53%
Mert a szolitól csúnya sárgásbarnák lesznek, a napfénytől meg szép barnák :)
2012. szept. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én szoktam télen járni olyan kemény 3 alkalommal. Egyszerűen, mert én megrögzött svábbálozó vagyok, ahol igenis nekivetkőzik az ember, a fekete kisestélyiben nincs kedvem holtsápadtan mutatni. De ettől a 3 alkalomtól sem lesz ám szoli színem. Épp, hogy csak sápadt nem vagyok, de egyáltalán nem látszik, hogy szoliznék. Csak van egy egészséges bőrszínem, mivel vérszegény vagyok, ezért a sápadtság nálam elkerülhetetlen.
2012. szept. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek. :)


De azért az elsőnek pár mondat... Kicsit kikérő hangnemben írtad le, amit gondolsz. Holott én csak feltettem egy kérdést, amin semmi felháborodni való nem volt... Nincs idejük a hasukat süttetni? Szoláriumba menni pedig van idejük? Hogy is van ez?

Egy emberi kezek alkotta gép - ami mesterségesen állítja elő a fényt - pedig hogy teremthetne jó közérzetet? Bár lehet valakinek teremt, ki tudja. Én furának tartom. Ennyi erővel akkor nézegethetném a munkahelyemen vagy akármilyen épületben a világító neoncsöveket, vagy odaállhatnék a közelükbe, attól is jó közérzetem lesz. :)

Jó közérzetre egyébként egy tanács: télen is szokott sütni a nap, én inkább sétálok egyet, ha szar a közérzetem. Bár ha valakinek attól javul, hogy befekszik egy világító koporsóba, hát én nem ítélem el, az ő dolga. :)

2012. szept. 24. 09:38
 8/17 Ilyent ***** válasza:
100%

"Nincs idejük a hasukat süttetni? Szoláriumba menni pedig van idejük? Hogy is van ez?" Hát akkor elmondom. Ha dolgoznál 8-9től 17-18 óráig akkor rájönnél mert csak dolgoz 5ig. Míg hazaérsz közben bevásárolsz, eszel,stb Már majdnem 7 óra. Akkor hol napozol???

Jó közérzetet meg a színedből kapod. Mert jó belenézni a tükörbe.

De nem értem akkor te minek napozol???

2012. szept. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

Én például azért járok szolizni mert pikkelysömöröm van, és szégyenlek mások előtt "levetkőzni". A napon meg nem tudom pontosan, hogy mennyi ideig kéne kinn lennem, hogy ugyanúgy hasson mint a szolárium.

Én mondjuk egy héten egyszer járok, úgyhogy nekem egyáltalán nem roncsolja a bőröm, sőt! Ilyen szép még soha nem volt :) Nekem a szoli kifejezetten jót tesz.

2012. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én például azért járok szoliba mert amúgy nagyon fehér bőrű vagyok. Nyáron a napon idén is csak megégtem, míg a szoliba eljövök, egy 6-9 percre és jó színem lesz tőle. Emellett a szolival tudod a legjobban elérni a megfelelő D vitamin szintet a szervezetedben.
2012. szept. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!