Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Menjek szoláriumba vagy ne?

Menjek szoláriumba vagy ne?

Figyelt kérdés

Szal,az van,hogy 32 éves vagyok és férfi vagy pasi.(Kinek,hogy jobb!:D)

Szőke a hajam és kék a szemem,így egyértelmű,hogy a bőröm is sokkal,de sokkal fehérebb az átlagnál.

Ezért gondolkodtam rajta,hogy szolizni kellene.

Csak tartok tőle,mert úgy hallottam eléggé káros,meg öregíti a bőrt is rendesen.

Viszont napon meg csak az alkarom meg az arcom tud lebarnulni a lábaim szára pl:sehogy sem akar!

Ilyen fehér lábakkal meg elég égő emberek közé menni!:)

Adjatok hát tanácsot!

Mit tegyek és hogyan?

Köszi!


2012. júl. 2. 17:58
 1/5 f94 válasza:

mindenképp EU csöve szoláriumba menj és eleinte 5 (vagy kevesebb) percre, majd idővel növeld az időtartamot

semmi kép se vidd túlzásba a dolgot, heti 2-3 alkalom bőven elég (talán sok is)

fontos, hogy két alkalom közt minimum 24 óra teljen el

én az álló szoláriumokat ajánlom, véleményem szerint sokkal higiénikusabb és jobban lefedi a tested

lehet csábítanak barnító krémekkel, amiktől még barnább lesz a bőröd, ezeket semmiképp sem használd, teljesen egyenletlenül fogsz lebarnulni és felesleges műanyagokkal kenegetni a bőröd

én is hasonló tónusú vagyok, de ilyenkor nyáron inkább a napozást ajánlom, mert abból a tested különböző vitaminokhoz juthat (A,D), sokkal egészségesebb

jól kend be magad naptejjel és feküdj ki a napra, a fehér részeid pl lábszáradra kenj kevesebb krémet, vagy ne kend be - ha ott nehezen barnulsz valószínűleg nem fogsz leégni

2012. júl. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyáron inkább ne... ha van erkélyed, akkor kiülhetsz úgy, hogy cdak a lábad van napon. nekem szépen lebarnult (hasonló adottságaim vannak, mint neked)
2012. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bijjjus7 ***** válasza:
Szia. Én is ugyanez vagyok csak lányban..mehetsz nyugodtan szolizni, van mélybarnító eu-csöves szoli, ami nem károsítja a bőrödet :) úgyhogy szerintem akkor ezzel kezd és utána menjél rendes csokicsöves gépbe, mert azok erősebbek és kell egy alapszín! De mindenképp kevés idővel kezd, mert hozzá kell szoktatni a bőrt és emellett én igenis javasolnék szolizáshoz krémhasználatot, mert nemcsak segítik a barnulást, de nagyon jól és megfelelően hidratálják a bőrt! De a szoliban fognak segíteni és a bőrödnek megfelelő krémet is kiválasztani. Az álló és fekvő gépet pedig egyaránt használd, úgy leszel egységes! Remélem segítettem :)))
2012. júl. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat!:)
2012. júl. 4. 08:46
 5/5 Lara86 válasza:
Szia! Szerintem mindenképp el kell menned szoliba, mert a napon könnyel leéghetsz, amivel nem vagy kisegítve és nem lesz egyenletes a bőröd színe. Kezdetnek szerintem is az EU-s cső lesz neked a legjobb, de azzal nem értek egyet, hogy ne kend be magad. A mai krémek már nagyon jó minőségűek és ha egyenletesen kened el, akkor biztos, hogy nem leszel foltos, csak meg kell válogatni a márkát. Én mindig bekenem magam szolizás előtt, mert nekem sajnos száraz a bőröm így könnyebben öregednek. Ezek a krémek rengeteget segítenek, nagyon jól hidratálnak és védenek az már csak egy kis plusz, hogy ha olyat szeretnél, akkor barnító krémet is tudsz vásárolni, amitől még szebb színed lesz... Remélem, hogy tudtam segíteni!!! :) Szép napot!
2012. júl. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!