Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikor menjek legközelebb...

Mikor menjek legközelebb szoláriumba?

Figyelt kérdés
Csütörtökön voltam 8 percet, ma újabb 8 percet. Eddig semmi hatása nincs (fehér a bőröm).
2011. ápr. 10. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Ilyen gyakran nem jó menni hófehér bőrrel. Nekem is mondták a szoliba hogy heti 1x elég mert a pigmenteknek kell 3-4nap mire aktiválódnak, akkor fog látszani a szín. Nekem is hófehér volt a bőrőm, de heti 1x 5perc és már gyönyörű barna vagyok. Géptől is függ mert voltam olyan helyen ahol 10perceket voltam és semmi.

Neked is azt ajánlom hogy ne menj heti 2x, egyik ismerősöm jár heti 2x-3x 20percre alig egy hónapja, fehér a bőre még mindig, de látszanak az égésnyomok és az egész dekoltázsa ráncos lett amit 10m-ről látni :S nagyon csúnya. És még csak 16..


Viszont tipp hogy ne fakulj olyan hamar: heti 2-3 szem karotin. Nekem bevált, egész ősszel és tél elején élveztem a napsütötte barnaságom.

2011. ápr. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát azért számold már ki, ha kétszer elmegyek 8 percre egy héten, az nem ugyanaz, mintha 2-3-szor 20 percre mennék.

De azért köszönöm a válaszod.

2011. ápr. 11. 16:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, én csak a szélsőséget írtam hogy miért jó vele vigyázni...


A kétszer akkorse jön ki jól mert nincs közte reagálási idő. Vagy lehet hogy a szoligép nem jó... próbálj ki egy másik helyet is hátha..

2011. ápr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!