Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti elhiszitek hogy az Oriflame...

Ti elhiszitek hogy az Oriflame termékek természetes alapanyagokból készültek? Szerintetek mi ebből az igaz?

Figyelt kérdés
Az összetevő listát nézegetve nem tűnnek az átlagnál természetesebbeknek.

2012. szept. 23. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is szoktam tőlük rendelni, de nekem eddig senki nem mondta, hogy ezek természetesek lennének. Tudom, hogy nem azok. A Pure Nature termékeiket is azért hívják így, mert 1-2 természetes összetevőt beleraknak, a többi meg ugyanolyan átlagos alapanyag. Mondjuk ez mindennel így van, a legtöbb "természetes" drogériás termékkel is. Vagy ha pl. megnézel egy Lush samponkorongot, ami nem is olcsó, annak is SLS az alapja. Viszont én pl. olyan sampont használok, amire csak kis betűkkel van ráírva, hogy természetes alapanyagokból készült, egyáltalán nem organikusnak árulják, mégis nagyon jó, tiszta sampon.
2012. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy természetesek-e.De nekem szinte minden bevált tőlük,főleg a Hair-x-es samponok. :)
2012. szept. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
Sose vettem Oriflame terméket, mert amint láttam vannak sokkal jobb cuccok máshol, sokkal olcsóbban. Arról nem is hallottam hogy természetes lenne, de az összetételt meg lehet nézni és kiderül.
2012. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3. honnan tudod, hogy máshol jobb cuccok vannak, ha ki sem próbáltad őket? :D
2012. szept. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Nánai-Hutton Alexand ***** válasza:
100%
Az alapanyag nem HIT kérdése. A kedves kérdező talán nem tudja hogy mit jelent az hogy természetes. Természetes nem egyenlő bio, nem egyenlő öko. Amiuán alaposan utánanézett, talán nem ír felesleges negatív reklámokat.Egyébként nem a sarki ABC-ről beszélünk, hanem egy multinacinális cégről aki ha már a nevében is azt írja hogy természetes kozmetikumokat gyárt, be is tart jó pár nemzetközi szabályt.
2012. szept. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!