Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi is az az FM parfüm? És ez...

Mi is az az FM parfüm? És ez a cég? Úgy lehet nálunk "dolgozni", mint az avonnál vagy oriflame-nél tanácsadónősködni?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülyeséget kérdezek,de még nem hallottam róla eddig..

2012. szept. 22. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hamisított parfümöket árulnak.
2012. szept. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előző válaszban minden benne van, röviden-tömören.

Én mondjuk egyszer felismertem egyik haveromon egy Armani illatot, mire közölte velem, h FM-s, de nem azért nem teljesen olyan, mint az eredeti. Én azért nem veszek olyat, mert ki tudja milyen vackokat beledobálnak összetevőként. Egyszer voltak már allergiás reakciók a bőrömön...

R-GO: ha parfümöt akarsz akkor vegyél a douglasban, lehet h drága, de egy 100 ml-s sokáig elég ha beosztod, és az illat intenzitás is megfelelő. (Én speciál minden hónapban férreteszek pár ezret a zsebpénzemből, és egyszer csak kigyűlik a rávaló... csak egy tipp)

2012. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az FM parfümök igenis minőségi termékek! Azért FM a neve, mert Federico Mahora találta ki. A termékeket Drom-ban készítik, ahol az összes "eredeti" parfümöt is gyártják!! Csak azért olcsóbb, mert nincs hozzá a körítés. A Douglasban ugyan annak az illatnak kifizeted a sok reklámját, és a parfüm híres nevét! Ennyi!! Különben itt az Fm-nél parfümöt kapsz, nem Eau de Toalett-et (mint néhány "eredeti" parfüm is csak EdT)!! Tehát, van ami "eredeti"-ben nem tartalmaz annyi parfümolajat, mint az FM-es! Minél magasabb a parfümolaj tartalom, annál tartósabb az illat rajtad!! Hát nem nagyszerű??

Nem hamisítvány, teljesen legális az egész!! Csak 1 %-al más az illat, amit az orrod nem érez meg!! Mint írták is itt, hogy

"...egyszer felismertem egyik haveromon egy Armani illatot, mire közölte velem, h FM-s..."

Ez máris meggyőző válasz szerintem!!

Hasonló, mint az Avon és Oriflame, de mégis MÁS!!

Ha érdekel komolyabban priviben üzenj!

2012. okt. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is bevettem ezt a szöveget először, de amit vettem parfümöt, nem sok köze volt az eredetihez (megvan ugyanaz a parfüm eredetiben is). Lehet, hogy vannak jobban sikerült utánzatok, de ezek után nem hiszem el senkinek, hogy ugyanazt adják el más csomagolásban (első voltam).
2012. okt. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én egy olyat rendeltem, amit eredetibe már régóta használtam (Armani)

én igenis éreztem a különbséget


Ellenben egy másik parfümöt amit a barátom rendelt, csak a douglasban szagoltam, tehát annyira nem volt bennem az illat, és az jobban hasonlított rá...


De lehet, hogy csak amiatt, hogy nem ismertem nagyon


de többet nem veszek az tuti, inkább én is veszek drágábbért.

2015. febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!