Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikortól engednétek meg egy...

Mikortól engednétek meg egy tartós szemöldökfestést?

Figyelt kérdés
Én nagyon szeretném tetováltatni a szemöldökömet, de mivel 17 éves vagyok és anya szerint teljesen ellentmond az alapvető társadalmi normáknak, ez egyelőre esélytelen...Anyát arra szeretném megkérni, hogy a tartós festésbe menjen bele...nyáron dolgoztam (diákmeló), és abból a pénzből lenne, tehát még csak nem is neki kéne fizetni...nem sokára töltöm a 18-at, de szerintem anyát a kor nem érdekli...Ti (szülők és kamaszok) hogy vélekedtek a témáról?

2012. szept. 17. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem jó neked a sajátod?
2012. szept. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Túl halvány...szinte nem is látszik, hogy van szemöldököm, és egyébként se feketére akarom, vagy nagyon erős színre, csak sötétebbre, mint amilyen most...(egy közép- vagy sötétbarna jó lenne...)
2012. szept. 17. 21:04
 3/7 anonim válasza:

A lányom is szeret sok műdolgot, ám a szemöldökénél mi csak a festésnél maradunk, én festem neki kb. kéthetente :-)

Túl mű dolog szeritem/szerintünk.

Viszont ha nagyon nagyon szeretné én meg engedném, de nagyon nem tetszene, és ezt minden nap el is mondanám neki :-D

2012. szept. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem szeretem a mű dolgokat annyira, csak szeretném, ha látszana a szemöldököm...egy barnával megelégednék (tetoválásnál se a kékes-feketésre gondoltam, hanem barnára)...plusz minden reggel kifestem a szemöldökömet, és ő szokta nekem venni a ceruzát hozzá, csak a tartós festésre mondta azt, hogy majd meglátja (ami nála nemet jelent), de szerintem ez még nem is annyira természetellenes, mint a vörös hajam (15 éves koromtól festjük vörösre a hajamat, anno még szőke melír is volt benne...nem ütött el az arcomtól, de a lenövés látszik mindig)
2012. szept. 17. 21:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Tetováltatni nem tetováltatnám soha...

De arra a tartós festésre gondolsz, ami kb. 2 hétig tart? Azzal nincs semmi... Kozmetikus megcsinálja,vagy te otthon kb 10 perc alatt. Én 14 voltam mikor használtam 1-2 alkalommal. Nekem olyan volt, hogy viszonylag nagy területen, de világos és kicsit ritkás szálak. Mostanra világosodott a hajam, meg lett egy íve, amin normális a mennyisége és a színe, így most pont jó, persze fölösleges szálakat kiszedem de már nem kell szenvedni.:)

Szóval ha húzkálod ceruzával, akkor a festéknek is ugyanolyan látszata lenne, csak nem kell minden reggel. De ne tetováltasd!

2012. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
17 évesen már simán, én 16-17 évesen már mindent megtehettem, amit szerettem volna a külsőmmel kapcsolatban (bár igaz, én nem nagyon kérdeztem, csak csináltam). Amúgy én mindig azzal a hajfestékkel festem a szemöldökömet, amivel a hajamat is, vagy ha épp szőke vagyok, akkor kicsit sötétebb szőkével, akkor veszek külön erre és mindig csak picit keverek ki belőle. Ha veszel pl egy világosbarna vagy középbarna festéket, és befested azzal, egyáltalán nem lesz feltűnő és mégis sokat számít.
2012. szept. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

22:32 igen arra...én is ezért nem értem miért nem engedi...mert nem látszana azon, hogy festve van...annyi, hogy kevesebbet kéne szenvednem vele...


utolsó: én egyszer próbáltam meg ezt, hogy nem szóltam nekik és változtattam, nem lett szép vége...(szobafogságot a kulcsom elvételét, net lekapcsolását meg ilyesmiket nem nagyon ér a szemöldököm...az évek folyamán megtanultam, hogy bármit teszek ami nekik nem tetszik én szívom meg utána)

2012. szept. 18. 18:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!