Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek 12 éves lányotok...

Ti engednétek 12 éves lányotoknak, hogy 16 éves fiúja legyen, akit már rúgtak ki iskolából és elég problémás? Lány viszont jó tanuló és a magaviseletével sincs semmi gond.

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:12
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem 12 évesnek nem kell fiú.
2012. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
72%

Nem engedném 12 éves pisi foglalkozzon a barbi babával a tanulással, a barátnőkkel való fagyizással,játékkal.

Bár eleve úgy nevelném a lányom,és jó kapcsolatom lenne vele,és neki meg normális gondolkodása eszébe sem jutna pasizni 12-14 évesen.

2012. szept. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
ha egy tininek megtiltanak valamit akkor azt csak azért is megteszi. Szóval ne tiltsd, inkább csinálja "legálisan" és úgy tudod figyelni, mint titokban és legyen bűntudata. Ja, és ha eddig nem tetted, akkor világosítsd fel, és kérd meg, hogy hozza el a fiút hozzátok. Lehet, hogy kiderül, hogy tök rendes.
2012. szept. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
78%
azért ez nem így működik,mellesleg egy 12 éves még nem tini még csak lassan kezdődik a kiskamaszkor,ha eddig nem nevelted rendesen akkor tedd most,azért már nagyon beteg hogy manapság 11-4 éves taknyos gyerekek komoly kapcsolatban vannak,max 14-15 évesek egy kis szájrapuszi,kézfogás csók,de 12-13 évesen még baromira nem kéne
2012. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
nem szeretném megtiltani neki, bár tudom ha mégis megtiltanám , szótfogadna de nem állna velem szóba egy hónapig. Amit elfelejtettem leírni, hogy mióta vele jár, rajtakaptam egyszer a cigizésen. Megtiltottam neki és tudom hogy nem gyújtott rá többet, viszont megsértődött elég rendesen, Gyanítom hogy a fiú vette rá, de ezt tényleg nem tudom.
2012. szept. 16. 12:42
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

Ember hova tart ez a világ.. Oké az se igaz hogy 12-13 éves lányt érdekel a barbibaba..de sztem korai fiúzni. Senkit nem akarok sértegetni, DE eddig -az én környezetembe- akik ilyen korán kezdték, nah szóval mind1ikből egy undorító lány lett 15-16 éves korára. Ismétlem, az én ismerőseim közt!!! Szóval jöhettek ezzel az 'van aki érettebb a koránál + minek tiltani ha akarja megteszi' dumával, mert az ilyenek szart sem tudnak a gyereknevelésről. Na ha már kiskorától úgy neveled, hogy jó legyen, akkor a gyerek nem tesz olyat amit nem kéne...ez nehéz dolog, de az én anyukámnak sikerült :) meg kell tanulni hol a határ, és megértetni a gyerekkel hogy mi miért rossz..én sem mondanám azt hogy 13 évesen barbiztam. Baromság. Ilyenkor voltam rákapva pl a Bravora, vagy Im-re :D.. Szerény véleményem szerint a 'gyakori szülők' nem ismerik az aranyközéputat. Vagyis akárhányszor jövök fel ide ezt tapasztalom. Két féle végletet látok: az engedékeny, aki már 13 éves lányának megengedi hogy szexeljen, vagy a szigorú, aki azt sem hagyja hogy a lánya szőrtelenítsen. Sosem fogom megérteni :D


Na bocs az of.-ért. Én nem engedném meg, főleg nem egy problémás fiúval. Először cigi, aztán pia, aztán szex, aztán gyerek....

16l

2012. szept. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
41%
szerintem is engedd meg neki,sőt! mondd neki, hogy hívja fel a fiút, amikor csak akarja! ne az utcán smároljanak, vagy ki tudja mit csinálnak! csinálják legálisan, a "szemed előtt"! ha okos lány, rájön majd, hogy rosszul választott. (bár a lányok legtöbb esetben a "rossz fiúkért vannak oda, és az is meglehet, hogy attól, hogy rúgták már ki iskolából a fiút, a világ legrendesebb férje és apukája válik majd belőle!) ismerd meg a fiúcskát, hívd el magatokhoz mondjuk ebédre, nézd meg hogy viselkedik a lányoddal. lehet, hogy egy úriember. ha pedig nem, akkor finoman rámutathatsz lányodnak a problémákra. bár anyám mindig rám bízta, hogy kivel vagyok együtt, akkor is, ha közel 20 év volt köztünk (visszagondolva tök hülyeséget csináltam, de rájöttem, mert hagyták, hogy magamtól tapasztaljam meg a rossz oldalát!) sok sikert és kitartást!
2012. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
23%
jah és sztem nem kell arról kioktatni a kérdezőt, hogy hogyan KELLETT VOLNA nevelnie a gyereket! a gyereknevelésre nincs sablon! és a kérdés nem is ez volt, hogy mit rontott el (mondjuk sztem semmit...) sajnos a mai fiatalok már leggyakrabban ilyen korán kezdik, legfőképp divatból! ez elég szomorú, de a tiltás nem mindig megoldás, nem válik be minden gyereknél! és nem az a lényeg, hogy mit rontott el a múltba -ha elrontotta egyáltalán-, hanem az, hogy helyesen kezelje a jelen helyzetet! nem kíváncsi senki az oltásokra!
2012. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
86%
Félelmetes egyes szülők, hogy gondolkoznak. Aki meg szidja ami mai fiatalságot talán elgondolkozhatna, hogy ki nevelte őket ilyenre.
2012. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%

Beszélgess el vele. Mutass neki pár rossz példát.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2012. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!