Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti engednétek 12 éves lányotok...

Ti engednétek 12 éves lányotoknak, hogy 16 éves fiúja legyen, akit már rúgtak ki iskolából és elég problémás? Lány viszont jó tanuló és a magaviseletével sincs semmi gond.

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 12:12
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a baj a barbival én még simán barbiztam 12-13 évesen,sőt húgaim kedvéért magamra erőltettem fél-fél órára 15-16 évesen, 12-13 évesen plátói szerelmeim voltak,14-15 évesen kéz fogás,szájra puszi velem egy időssel,és érett voltam koromhoz képest,mert sok mindenen mentem át,és eszembe nem jutott szexelni,vagy idősebb fiúval járni
2012. szept. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%
Pontleszarom te vagy az anyja -.-"
2012. szept. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Nem, nem engedném.
2012. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Emberek 12 éves lányról beszélünk!!!! miért engedje az anyuka?15 évesen meg majd viszi a babáját anyucihoz,mert discoba akar menni.tanuljon meg főzni,vagy segíteni anyának.most van a legérzékenyebb korban.ha most sérelmet kap ettől a fiútól milyen felnőtt lesz belőle???na meg egy 16 éves "problémás fiú" minden vágya hogy kézenfogva bazsajogjon egy,"zokni cicis"lánnyal?! ugyan...........egyértelmű én nem hagynám.az én lányom 9 éves,de ha 12 évesen ilyennel jönne haza szívbajt kapnék.Lehet 65-ös melltartójuk,lehet menszeszük,még akkor is GYEREKEK 12 ÉVESEN!!!!!!!
2012. szept. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Kedves Anyuka! Hány évesen szülted a lányodat? 14 évesen? vagy 16? Nem gondolod hogy egy kicsit fiatal a kislányod hogy fiúzzon?
2012. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

hát akinek fel kell tennie egy ilyen kérdést a lányával kapcsolatban,annak komolyan el kellene gondolkodnia...!

12 évesen?16 éves barátja? 12 évesen meg sem szabadna ilyennek fordulnia a fejében,a 16 éves srácról meg aztán nem is beszélve!

a 12 éves jó tanuló lányból szerinted mi lenne? lassan kezdődik a lázadó korszaka,amikor alapból baromságokat fog csinálni és nem nagyon fogsz tudni mit kezdeni vele,ezt még megspékelné egy 16 éves problémás barát.hát csodás lenne,hamar lemenne az átlaga 1-2 jegyet!

nyugodtan lepontozhatsz,mert különösebben nem érdekel!de Te gondolkodj el azon amiket írtam és amiket a többi válaszoló írt...szerintem durva,hogy én a 19 éves nagyjából még gyerek fejemmel adok nevelési tanácsokat egy anyukának.nem tudom hova tart ez a világ!?

2012. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

nem azért de egy 16 éves srácnak és most lehet engem szidni de milyen beteg lelke lehet ha egy 12 éves kislányban találta meg a neki tetszetős lányt kérem ő még totálisan gyerek talán hatodikba vagy hetedikbe jár a srác minimum 10. es ne már h a saját korosztályából nem talál magának valót amúgy meg ha hagyod is hamar rá fog jönni a srác h ez nem pálya mivel valljuk be lehet h a lányok hamarabb érnek de ez a srác érettebb mint a te lányod és bocsánat h ezt mondom de egy idő után nem lenne neki szint ehhez kellene még nőnie egy kicsit:)


19/F

2012. okt. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
a fiú 8.-os. Megbukott többször
2012. okt. 4. 19:36
 29/31 anonim ***** válasza:
akkor agyilag lehet magasabb szinten áll a lányod :D
2012. okt. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

bocsánat tévedtem a lányodnak nem lesz szint ez a gyerek:D


19/f

2012. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!