Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért találták ki a mindennapi...

Miért találták ki a mindennapi fürdést? Én sose mosakszom, hanem nyaron párnaponta elmegyek a strandra télen meg a szecskaba 2 heti 1x. és nincs szagom ápoltnak nezek ki. régen is ez volt fürdők miért szoktunk le erről?

Figyelt kérdés
Meg drága a víz is miért terheli az emberek a vsaladi kaaszat a hatalmas vizszamlaval a mindennapos fürdés miatt? A sok fürdes meg karpsitja is a bőrt.
2012. szept. 15. 10:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
94%
Én szó szerint lesz@rom ki mit gondol, amíg úgy érzem magam jól, hogy este lefekvés előtt veszek egy forró fürdőt, addig minden este megteszem. Azért annyira nem drága még a víz, hogy ennyi ne járjon ki az embernek egy 9 órás meló után. Meg amúgy is izzadós vagyok, van, hogy reggel is le kell zuhanyoznom, mert éjszaka annyira kiizzadtam, pedig igazán nincs meleg most pl. Ez van. Mindenki tegyen úgy, ahogy kényelmesen érzi magát. Télen tényleg van olyan, hogy az ember nem dolgozik, nem izzad, akkor valóban felesleges egy kádat teleengedni vízzel, de én el nem tudom képzelni azt, hogy nyáron 40 fokba itt izzadjak és úgy befeküdjek az ágyamba. Kényelmetlen és kész.
2012. szept. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Ez valami szopatás! A te férjed nem lehet orvos,mert akkor te is intelligensebb lennél,és tudnál helyesen írni,a fogalmazásod is kifinomultabb lenne.Te kb.25-30 év körüli pasi lehetsz...Na,de mindegy! Ha a kérdésed valódi,akkor az én hozzászólásom az,hogy a mai civilizált világban ha valaki a fürdést ellenzi,akkor ott már bajok vannak.Ha a szecskában,vagy a strandon úszkálsz,akkor a többi ember "levében " fürdesz meg,az sokkal kártékonyabb,mintha otthon a kádban fürdenél egymagad. Ki tudja hány leprafészek igénytelen ember áztatja a seggét ezekben a fürdőkben. Inkább a napi egy alapos zuhanyzást válaszd!
2012. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a strandolós részt ugye Te sem gondoltad komolyan??? Jézusom... milyen retkes, gombás ember (ember??? inkább valami disznó) lehetsz Te, már ne is haragudjál? Ezeken a strandokon olyan fertőzéseket lehet elkapni, amelyeket alig lehet kezelni, még szép, hogy az ember egy ilyen után normálisan tisztálkodik. Pláne nő létedre nem mosakszol meg, nem szégyenled magad? Férfi lennék bottal nem piszkálnálak meg. Fúj!
2012. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Párnaponta strandra menni szerintem többe kerül mint a vízszámla kerülne :D
2012. szept. 16. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A nemi szerveket naponta kell mosni, szóval legalább ott büdös lehetsz.
2012. szept. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Igénytelenség legelső jele mikor nem érzed saját szagod..mondok pld-t van egy lány az osztályomba a barátjánál lakik és ugye bár élnek nemi életet,de a lány nem fürdik olyan büdös hogy nem lehet mellete meg maradni és az ő barátja sem érzi tehát ő is igénytelen

!!!!! Már elnézést kérek hogy napi rendszereségel fürdöm és pazarlom a vizet.. ja és az öregekre visszatérve .. idősek otthonába dolgozom és ők sem fürdenek úgy mint te azért van az a “jellegzetes“ szaguk! 19/L

2012. szept. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
legalább egyszer furodj meg naponta. Van szagod hidd el! Csak te nem érzed. Az idoseknek pedig azért van a jellegzetes "oregszaguk" mert testukben felszaporodik a candida gomba, ami normálisnak mondható idos korra, ettol van az a szaguk.
2013. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!