Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért találták ki a mindennapi...

Miért találták ki a mindennapi fürdést? Én sose mosakszom, hanem nyaron párnaponta elmegyek a strandra télen meg a szecskaba 2 heti 1x. és nincs szagom ápoltnak nezek ki. régen is ez volt fürdők miért szoktunk le erről?

Figyelt kérdés
Meg drága a víz is miért terheli az emberek a vsaladi kaaszat a hatalmas vizszamlaval a mindennapos fürdés miatt? A sok fürdes meg karpsitja is a bőrt.
2012. szept. 15. 10:18
1 2
 1/17 anonim válasza:
97%
agyadra ment a higiénia
2012. szept. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
85%
én nem bírnám zuhany nélkül de ha neked jó így..
2012. szept. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
50%
Igazad van, egyébként, én is a patakban fürdök amíg jó idő van, télen, meg úgy sem izzadok, mert munkanélküli vagyok! Munka meg, amiért fizetnének is nincs, hát akkor szagoljon a kormány!
2012. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%

Csak nálunk divat a mindennapi kétszer zuhanyozás, és a hetente többszöri fürdés.

A nyugati országokban megelégszenek a hétközbeni mosakodással. Nem csupán a vízspórolás miatt, de így nem teszik tönkre a bőrüket. Nem használnak el rengeteg környezetet szennyező vegyszert, mint nálunk.

Akkor találták ki nálunk, amikor minden házban lett fürdőszoba. Azelőtt tudtak az emberek lavórban mosakodni,vagy néha elmenni a közös fürdőbe.

2012. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
3-as csöves vagy de van neted?XD
2012. szept. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%
am meg mi az hogy csak nálunk divat?? nehogy már divatnak számítson és ne kelljen fürdeni/zuhanyozni..nem hiszem el hogy nincs semmilyen szagotok.!! ennyire nem legyetek igénytelenek,nem véletlen van víz,tusfürdő.és azt se hiszem hogy olyan sok lenne a számla,nem kell órákat a víz alatt állni a zuhanyzóban,nekem kb 2 perc egy zuhanyzás és nem kerül milliókba.a bőrnek meg nem árt,mert a bőrréteg folyamatosan cserélődik
2012. szept. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
97%
ennyi erővel át se kell soha öltözni.és a seggedet se töröld meg sz*rás után
2012. szept. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Attól, hogy te nem érzed, még elég valószínű, hogy büdös vagy. Megértem, hogy téged nem zavar, de mivel tömegközlekedésen pl. engem is érint, ha a másik ember nem éppen a mindennapos fürdés híve, így engem igenis zavar. Nem túl kellemes az amúgy is tömött buszon/villamoson/metrón még pluszban az igénytelen emberek hónaljszagát is elviselni, sokszor komolyan a hányinger kerülget. Most az az 5 perc tényleg baromira megterhelő lehet, ha tusolsz, akkor kb. 50 Ft./fürdés, szóval ennyit szerintem bőven megér... Egyébként pedig újra tisztított vizet használunk, így a vízveszteség minimális, egyébként is pl. Bp-en a kitermelhető mennyiségnek csak töredékét használjuk fel, persze nem azt mondom, hogy pazaroljuk a vizet orrba szájba, de napi 1-2 tusolás igazán belefér, sőt bele is kell, hogy férjen, ha az ember be szeretne illeszkedni a társadalomba!
2012. szept. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Szerintem nem igy van orvos a ferjem es ö fürdik otthon is de csak heti 1 x ő is azt mondja csak a bőr hydrolipid rétegét károsítjuk a mindennapos fürdéssel nincs szagom ferjemnek se de az igaz a metron meg. 4-6 villamoson sok ember büdös de sztem ők ruhat se cserelnek azert vagy nem tom. Meg azt vettem eszre az oregek budosek van egy jellegzetes oregszag ha leul mellem a buszon hanyni tudnek de ez nem a mosakodassal fugg ossze hanem a sajat szag.lehet nekem azert sincs rossz szagom mert fiatal vagyok.na es rengeteg pasi rám an állva ha büdös lennek kerulnenek.meg a baratnőim is szeretnek velem lenni persze nekik nem hangoztatom mennyit fürdök mert állitolag ők mindennap es megszoljak a metrosokat igy jott fel a tema
2012. szept. 15. 13:22
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
és ha pl elmész futni,vagy valamit sportolsz,akkor nem izzadsz, vagy ha igen,dezodorillatút.?azt megnézem
2012. szept. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!