Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Ti hogy...

Göndör hajú lányok! Ti hogy alusztok, hogy ne menjen tönkre a frizura?

Figyelt kérdés
Eredeti ggöndör hajú lányokat kérdezem!Hogy oldjátok meg az éjszakát, hogy ne lapuljon le, ne szöszösödjön ki, meg ilyenek?
2012. szept. 12. 20:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Rendben van! Köszi! :)
2012. szept. 12. 21:40
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem is amolyan shakirás hajam van :) Bár most festettem vissza eredeti színére ilyenből (most középszőke).

Nekem nem szöszösödik, annyi a "nagy" titkom, hogy hajmosás előtt kifésülöm, ne legyen gubancos és ne akadjon bele a kezem balzsamozás közben, így mindenhova egyenletesen jut, majd véletlenül sem használok hajszárítót. (Amúgy a sampon és balzsam is Gliss Kur, néha Elseve-t veszek, az is nagyon jól ápolja.) A fejem tetejéről elkezdem befonni (talán franciafonás vagy más, nem tudom, anya csinálta meg így nekem régen mindig:), miután kicsit szikkadt a törölköző alatt. Miután megszáradt, szétszedem és eligazítom, átszaladok a tincseimet az ujjaimmal, ezután csak 2-3 tincs max. a nagyon sűrű hajamból, ami szöszös, na arra egy minimális mennyiségű kis gél wax a DM-ből és tökéletes frizkó.


Alváshoz meg egy nagyon laza fonást készítek és reggelre olyan, mint előző nap. Így kb. 3-4-5 naponta tudom mosni (heti 2×), mert sokáig megőrzi a formáját. Nem lapul le, hál'Istennek, de nem vagyok egy oroszlán sem :) Sőt, ha az elejét beigazítom, akkor Kim Kardashian-féle jó kis frizkó lesz belőle :D (Igazából a hajáért meg az alakjáért vagyok oda, másról nem tudok nyilatkozni :D)

Nagyon szokták dicsérni :)

2012. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ilyen hajam van kb. Imádom, amikor olyan csigás, de ugyanaz a problémám, mint Neked/Nektek. Szerintem egy áldás, de van hátránya is a göndör hajnak. Én azt csinálom, hogy nem kimosandó balzsamot teszek hajmosáskor a hajamra+sok hajhab. Ettől élég tartós. : )

2012. szept. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én simán csak hátradobom a párnán, de nem csinálok faxnit. Nekem 2-3 napig néz ki jól kiengedve, utána 2 napig összefogva hordom, utána mosom.
2012. szept. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!