Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért nem hord több férfi...

Miért nem hord több férfi félhosszú hajat?

Figyelt kérdés

Például ilyesmiket:

[link]

[link]

[link]

Vagy hasonlót.


Szerintem a legtöbb ember arcához elég előnytelenül áll a teljesen rövidre nyírt haj, akár nő, akár férfi... Ismertem nem egy srácot, aki kicsit hosszabb hajjal egész jól nézett ki, miután levágatta, visszasüllyedt átlagos szintre, minthogy a haj sokat javíthat látszólag a külsőn (fejforma, elálló/nagy fülek stb.) Mégis húsz fölött én alig látok olyan férfit, aki ne ezt a nagyon rövid egyenfrizurát hordaná (most nem kopaszodókra gondolok)...

Miért van ez? Gáz hosszabbra hagyni? Vagy azzal már túl sokat kéne foglalkozni??

:)



2012. szept. 12. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sok 20+ pasitól hallom, hogy szerintük egy férfinál nem számít a külső... elég fura. Sokan meg még mindig megragadtak annál hogy a rövid haj lehet csak férfias... pedig marhára nem ettől lesz senki férfias.
2012. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg fura és szomorú is... Egyetértek veled...
2012. szept. 12. 16:53
 3/3 Seres Timon válasza:
Én 14éves vagyok és félhosszu a hajam :) Szerintem is jo :)
2012. szept. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!