Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Ti hogy...

Göndör hajú lányok! Ti hogy alusztok, hogy ne menjen tönkre a frizura?

Figyelt kérdés
Eredeti ggöndör hajú lányokat kérdezem!Hogy oldjátok meg az éjszakát, hogy ne lapuljon le, ne szöszösödjön ki, meg ilyenek?
2012. szept. 12. 20:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Igen, Én is tüskéssel szárítom hajhabbal. Most gondolkozok a krémmel.. Az a baj, ha én nem szárítom meg, akkor nagyon szöszös lesz, jah, meg ha nem teszek rá semmit...

http://www.youtube.com/watch?v=uKrysLqgn8Y

http://www.youtube.com/watch?v=qOwMpF2mutU&feature=related


Ezeket találtam, hátha segít!:)

2012. szept. 12. 21:23
 12/24 anonim ***** válasza:

Hú, az első videón gyönyörű a csaj haja:O

Sajnos nekem nagyon kevés, és nagyon vékonyszálú hajam van, ezért nem értem, hogyan tud ennyire szétállni:D

2012. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 Ebe Endocott válasza:
44%
a samponon múlik, én szappannal mosom, és ugy nem szokott gond lenni :)
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Köszi :) Amásodik nagyon jónak tűnik... Gondolom zselét használ rá a csajszi. Van benne valami, mert a zselé vízzel keverve nem lesz olyan kemény és száraz a hajon és mivel vizes hajra teszi, nem látszik, amikor már száraz, mégis beáll tőle szépen. Ezt következő alkalommal én is kipróbálom :)
2012. szept. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13.! Milyen szappannal mosod? Attól általában összetapad és igénybe is veszi a hajat rendesen... :/
2012. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Remélem, jó lesz, és segíthettem...
2012. szept. 12. 21:32
 17/24 A kérdező kommentje:
Meg jól kiszárad a szappantól...
2012. szept. 12. 21:33
 18/24 anonim ***** válasza:

A zselés dolgot én is megpróbálom holnap:)

Köszi a videót:)

2012. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Majd megírom milyen lett :)

A kérdésed nem törlöm. Később szétnézek még a neten és "szólok", ha van valami hasznos :)

2012. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Én is goondoltam rá, hogy kipróbálom, de én félek, hogy tönkreteszi a zselé a hajam... Vagy a ahajhab is olyan? Hozzáteszem 2500 Ft-os hajhabot használok...
2012. szept. 12. 21:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!