Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Ti hogy...

Göndör hajú lányok! Ti hogy alusztok, hogy ne menjen tönkre a frizura?

Figyelt kérdés
Eredeti ggöndör hajú lányokat kérdezem!Hogy oldjátok meg az éjszakát, hogy ne lapuljon le, ne szöszösödjön ki, meg ilyenek?
2012. szept. 12. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Erre még sajnos nem sikerült rájönnöm:(

Reggel meg rá a hajhab, így valamivel jobb, de sosem olyan jó, mint frissen mosva.

16/l

2012. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

Én úgy csinálom, hogy reggel hajmosás, belövöm göndörre, másnap és a többi napokon feltűzöm vagy kivasalom.

Nem jöttem még rá én sem sajnos, hogy hogyan lehet köv. napra is olyan szépre beállítani...

2012. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok, bár nekem nem olyan csigás göndör, hanem ilyen: [link]

De reggel a hajhab tényleg sokat segít:)

2012. szept. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nekem is ilyesmi! De ha akarom, még gyűrűsebb, vagyis akkor úgy szárítom! :)
2012. szept. 12. 21:09
 5/24 A kérdező kommentje:
Nekem mondjuk az a baj, ha száraz hajra viszem fela ahajhabot, akkor szöszös lesz, vagy egyberagad a tincs, és egyenesedik...
2012. szept. 12. 21:10
 6/24 anonim ***** válasza:

Azta, de jó hajatok van... :O

Nekem ehhez hasonló:

[link]

2012. szept. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Amúgy egy ismerősöm valami tök névtelen habot használt a száraz hajára reggelente és elég jól beállt neki tőle. Nekem fehér Taftom van, azzal én is mindig úgy jártam, mint te (összeragadt, stb.)
2012. szept. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Ez is nagyon szép! Amugy ti szárításkor mit használtok? Hab, hajformázó krém, zselé...?
2012. szept. 12. 21:16
 9/24 anonim ***** válasza:

Én csak habot teszek rá, miután törölközővel átdörzsöltem.

Szárítás után már semmit.


A szárítást ti is a hajszárító tüskés fejével csináljátok? Nekem csak azzal sikerül szépre..

2012. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Első vagyok ismét:)

Én mosás után, amíg vizes addig rakok rá habot, aztán nem szárítom meg, hanem hagyom, hogy magától száradjon. Időigényesebb, de sokkal szebb hatásosa lesz. (én Dm sajátmárkás göndörítő hajhabot használok)

Ja igen, és max mosás előtt fésüld, mosás után max kézzel igazgasd:))

2012. szept. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!