Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem értem hogy lehet CSAK...

Nem értem hogy lehet CSAK napi 1szer fürödni. Nektek elég?

Figyelt kérdés

(Fürdés, tusolás most mindkettő ugyanolyannak számít, ebből ne legyenek félreértések.)

Szóval tegyük fel hogy valaki csak reggelente fürdik. Akkor ugye koszosan fekszik le esténként. Ha még párja is van, el nem tudom képzelni, hogy az egész napos "büdösödés" után szexelnek.

A másik ha valaki csak esténként fürdik. Ott meg az nem stimmel számomra, hogy reggel vagy délelőtt gondolom elmegy nagywc-zni, és akkor egész nap mosdatlan fenékkel mászkál. Meg ha este fürdik és utánna van szex, akkor pedig egész következő nap koszosan lesz az illető.

Azért jutott eszembe a kérdés, mert itt mindenki azt írja hogy csak napi egyszer tusol vagy fürdik.

Nekem ez nem lenne elég, a fennt emlitett okokból, ezért minimum a napi 2.


2012. szept. 10. 09:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk egyformák, megvan az oka annak is ha valaki napi 3x zuhanyzik, meg annak is ha valaki csak 3 naponta. Ettől még nem igénytelen senki.
2012. szept. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

És akik nem kvznak?:)


Amúgy én egy csajt ismerek, aki csak otthon kakál. A többi maximum próbál nem hangosan/ amikor nincs más a közös klotyón. Nem kell ezt túlstresszelni, természetes dolog.

2012. szept. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nyugodt szívvel megyek el melóban is nagydologra ha kell. Nem fogja azt érezni senki, mivel nem kotlok fél órát a rötyin. Körülbelül két perces művelet mindennel együtt.

Csak akkor szoktam többször zuhanyozni egy nap, hogy ha valami extra dolog miatt duplán megizzadok. Például 40 fok van, vagy sportoltam, stb. Amúgy elég a napi egy. Annál meg szerintem nincs kiábrándítóbb mint amikor egy jó menet után a pár valamelyik tagja elrohan zuhanyozni összebújás helyett. Nem tudom nálatok hogy van ez, de a pasim sem és én sem vagyunk irdatlan büdösek egy átlagos nap végén, zuhanyozás előtt is szoktuk kívánni egymást, nem kell hogy sterilek legyünk. Persze nem dugom az orrom közvetlenül a seggébe:D, de nincsen semmi bajom a természetes illatával, szeretem. Zuhanyzás után csak a tusfürdő ízét és illatát érzem, az nem az igazi. Egyedül orális szex előtt várok el külön tisztálkodást, mert hát ugyebár mosatlan gyümölcsöt....:D

2012. szept. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég a napi 1 zuhanyzás. Este alaposan megmosakodom, így tisztán fekszem le aludni, éjszaka nem leszek koszos, nem izzadok le meg semmi. A nagydolgomat általában reggel elintézem (a zöldtea áldásos hatása:D), egyébként megtanultam kitörölni a fenekemet és használtok nedves törlőkendőt, amit kifejezetten ilyen célre találtak ki. Nyilván nem olyan, mint ha lezuhanyoznék, de nekem így is jó.

Párom pedig nincs, így a szex miatt nem kell aggódnom.

2012. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!