Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem értem hogy lehet CSAK...

Nem értem hogy lehet CSAK napi 1szer fürödni. Nektek elég?

Figyelt kérdés

(Fürdés, tusolás most mindkettő ugyanolyannak számít, ebből ne legyenek félreértések.)

Szóval tegyük fel hogy valaki csak reggelente fürdik. Akkor ugye koszosan fekszik le esténként. Ha még párja is van, el nem tudom képzelni, hogy az egész napos "büdösödés" után szexelnek.

A másik ha valaki csak esténként fürdik. Ott meg az nem stimmel számomra, hogy reggel vagy délelőtt gondolom elmegy nagywc-zni, és akkor egész nap mosdatlan fenékkel mászkál. Meg ha este fürdik és utánna van szex, akkor pedig egész következő nap koszosan lesz az illető.

Azért jutott eszembe a kérdés, mert itt mindenki azt írja hogy csak napi egyszer tusol vagy fürdik.

Nekem ez nem lenne elég, a fennt emlitett okokból, ezért minimum a napi 2.


2012. szept. 10. 09:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én csak este fürdök.

Ha van szex fürdés utána, akkor egy gyors tusolás utána, és kész.

Nagy wc után meg tudod, épp elég a fenekemet megmosni, minek letusolni, a hónaljam nem lesz büdös tőle :D

2012. szept. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
42%

Én mindig este zuhanyzok csak, és igen, elég.

Szexelni nem szoktam, de nyilván ha arra kerülne sor akkor előtte és utána is lezuhanyoznék.

Nagyvécézés (ami nem egy mindennapos dolog) után kitörlöm a fenekem, nem sz*ros hátsóval mászkálok.

Szóval szerintem az alap a napi egy és speciális esetekben mások is többször szoktak. De rendszeres napi több zuhanyzás nem jó a bőrnek sem.

2012. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
a te elméleted szerint a szex miatt nem elég a napi egy fürdés. de az emberek igen kicsiny százaléka szexel naponta. tehát ha egy több éves jól működő párkapcsolatban mondjuk hetente 2x szexelnek és aznap az illető 2x tusol, de a hét többi napján csak 1x akkor a válasz az lesz, hogy 1x tusol. egyébként meg a fürdőben, zuhany alatt is lehet szexelni, és ez így lecsökkentheti a fürdések számát.
2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én általába 1x fürdök este. szex után letusolok reggel, nagyvécézés után pedig csak a fenekemet....


amúgymeg a bőrödnek nagyon nem használ ha sokszor fürdesz.

2012. szept. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
59%

Én 2-3 naponta fürdök, nincs más választásom. Ha ennél többször tenném, valószínüleg olyan lenne a bőröm mint a rinocérosznak. Így is nagyon zsíros a testápolóm, azzal naponta végigkenem magamat. Ennek ellenére az ujjaim végén, térdnél és könyöknék rendszeresen annyira bereped a bőröm, hogy már spontán vérzik.

Emiatt igyekszem minél kevébé vízbe menni, mert az én bőrömnek a kemény víz kínzás.


Nem vagyok izzadós típus, így a szükséges higénia viszonylag könnyű. Akkor sem kezdek izzadni amikor másról már folyik a víz. Simán lefutok 5-10 km leizzadás nélkül.

Mindig hordok magamnál fertőtlenítős törlőkednőt. Az intim területeket és a hónalj és láb részt napi többször letisztítom vele, ez számomra elég szokott lenni.


22/L

2012. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
hát elég igénytelen lehetsz utolsó
2012. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"tehát ha egy több éves jól működő párkapcsolatban mondjuk hetente 2x szexelnek"


Azokat mondjuk sajnálom :)


A kérdezőnek: te h a suliban vagy a munkahelyeden kakkantasz akkor ott hogy zuhanyzol le? Vagy inkább visszatartod hazáig, mert zuhanyozni kell utána? Elárulom, a legtöbb ember csak alaposan kitörli, és még nem halt bele. Annak meg, aki írta, hogy a hónalja nem lesz büdös tőle, nagyon is igaza van...

Továbbra is a kaki témához: ötletem sincs, honnan veszed, hogy az emberek felkelnek reggel és ürítenek egy jó nagyot, ezért muszáj fürdeniük is rögtön. Elárulom, hogy napi 2-heti 2 székletmennyiség a normális. Sőt, az sincs megkötve, hogy ez csak felkelés után, reggelente mehet végbe. Megírnád nekem, hogy nekik milyen szabály szerint kellene mosakodniuk?:D:DD Annyira kíváncsi vagyok a feltevésedre :D

2012. szept. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az 5. válaszoló pedig nem igénytelen, hanem bőrproblémái vannak, ne legyél már p*raszt.


Kedves 5., javaslom, keress fel egy bőrdokit! Egyik ismerősöm hasonló problémákkal küzdött miután a napallergiáját szteroidokkal kezelték, de különféle kúrákkal sikerült rendbe hozni. Hátha rajtad is tudnak segíteni. Jobbulást kívánok!

2012. szept. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 hamzsi válasza:
100%
az nem tesz jót a bőrödnek, ha fürdőkádban áztatod órák hosszat... inkább akkor tusolj le kétszer 2 percig naponta, és büdös se leszel!
2012. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom de én még nem láttam nőket suliba, munkahelyen elvégezni a dolgot, ezt cikinek tartják. :D Esetleg tényleg akkor ha már visszatarthatatlan.

Elég kellemetlen lenne, hogy más hallja meg érezze, egy közös wcbe. Igen én visszatartom de főleg emiatt, nem is a fürdés miatt. Én azért megyek el legtöbbször reggelente, mert a kávé úgyis kihozza szerencsére, és akkor meg van oldva reggel. És még sokan igy vannak vele akik kávéznak.

2012. szept. 10. 14:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!