Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok! Minden nap szoktatok...

Csajok! Minden nap szoktatok fürödni, zuhanyozni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 20:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem, én csak hetente szoktam! :D


Amúgy igen, minden nap. Bár péntekenként előfordul, hogy nem, mert délután hazaesek a koleszból és fáradtan este már nincs kedvem, de akkor szombat reggel pótolom. 18/L

2012. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igen, természetesen.

Szerintem ez hozzátartozik a személyi higiénéhez, arról nem beszélve, hogy nekem pl. kifejezetten kellemetlen érzés, ha esetleg úgy fekszem le aludni, h nem fürödtem előtte (ilyen évente kb egyszer fordul elő, mikor mondjuk hajnalban jövünk haza vhonnan).

2012. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Igen minden este. Kivéve ha mondjuk egyszer-egyszer elmegyek bulizni és hajnalban érek haza. Akkor már nem állok neki fürdeni. Lefekszem aludni és ahogy felébredek akkor pótolom.
2012. jan. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Persze. Nekem ez alap. Nyáron ha megtehetem 2x-3x lezuhanyozom.

Előfordult, hogy kimaradt egy nap, pl. decemberben 4-5 napig lázas voltam és teljesen gyenge, úgyhogy akkor este 1x kimaradt, de reggel az volt az első mikor jobban voltam, hogy mentem zuhanyozni.

2012. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mármint naponta 2x-3x, nem egész nyáron. XD
2012. jan. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Igen,persze.Sőt,ha nincs vizsgaidőszak,akkor naponta kétszer.Most hogy itthon döglök és tanulok egész nap,elég csak egyszer.

Amúgy reggel,és este szoktam :)

2012. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet hogy gáz, de nem mindig. Nincs munkám, itthon rohadok egész nap, legalább nem lesz olyan sok a vízszámla. :/ Egyébként a testemet is rühellem, úgyhogy ha nem muszáj, nem vetkőzöm meztelenre.
2012. jan. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, de hétvégénként néha reggel.
2012. jan. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen. De ha pl. valami koszolós munkát végzek vagy megizzadok, akkor hiába zuhanyoztam már, megteszem újra, mert nem érzem úgy jól magam.
2012. jan. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!