Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szőkítsem ki a hajam 1...

Hogyan szőkítsem ki a hajam 1 nap alatt? 16F

Figyelt kérdés
Holnapra már szőke hajat szeretnék és nem rajongok a hajfestékért valami homemade módszer?
2012. szept. 3. 15:55
 1/7 mmano88 ***** válasza:

Én nem tudok olyan módszert ami drasztikusan kiszőkítené a hajadat. Ha kamillával átöblíted az talán világosít rajta, de csodát ne várj.

Itt van egyébként legalul:

[link]

Az eredeti hajszíned milyen?

2012. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szőke paróka nagyon gyors módszer. És könnyen visszacsinálható. De házilag jó megoldás az is, ha kenderkócot teszel a fejedre! Amúgy belül szőke a kobakod?
2012. szept. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Eredeti az szőkésbarna. De nekem szőkébb kellene.

Tecceni akarok valakinek azért:P

2012. szept. 3. 16:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Hahhaha, ha eddig nem tetszettél annak a valakinek, akkor festett hajjal még kevésbé fogsz. Feltéve hogy lányról van szó. 2-3 nap után már a lenövés is látszik, akkor még gázabb lesz. Szőkítés után általában csibesárga hajad lesz.
2012. szept. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kimondta,hogy eddig nem teccettem neki?:D
2012. szept. 3. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha eddig is tetszettél neki akkor minek?


Amúgy ha lenne homemade módszer, akkor szerinted otthagynának az emberek 10 ezreket a fodrásznál?


Ha leszivatnád otthon szőkítőporral és hidrogénperoxiddal, akkor sárga lennél. Mint egy csibe. :D Azzal még várni kell egy pár napot hogy festhesd mert a szivatás eleve tönkrevágja. Nem akarsz megkopaszodni ugye? Utána pedig hamvas szőke festékkel befesteni (nem is egyszer) hogy ne legyen sárga, hamvasító folyadék, sampon, anyámkínja. Ez az egyetlen biztos módszer, de

-a te hajad gyorsan lenőne

-ezt nem lehet holnapig kivitelezni

-nem rajongsz a festékért.

Láttam pár embert a szőkeséggel kínlódni. :D Hetekbe telt mire végre normálisan nézett ki, nem volt sárga. Utána meg szenvedtek az utánfestéssel, lenövéssel, volt amelyiküknek centik törtek le a hajvégéből.

Hagyd a fenébe, nem éri meg. Amúgyis lehetetlen festék nélkül rövid idő alatt.

2012. szept. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már meggondoltam magam,mert most megnőtt ilyen emósra és nemvolt kedvem fodrászhoz menni az előbb itthon levágtam magamnak full jó lett nemtudom minek megy mindenki fodrászhoz és így már nemis akarom annyira azt a szőkét Na:D
2012. szept. 3. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!