Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szőkítsem ki a hajam?

Hogy szőkítsem ki a hajam?

Figyelt kérdés

Milyen festéket vegyek? [link]


Mint a jobb oldali lánynak, olyan színű, és hosszúságú/ dússágú a hajam.Hány doboz festéket vegyek és milyet? Szőkítő port, vagy festéket kell vennem?Szép világos szőke szeretnék lenni, nem csibesárga.


2011. júl. 1. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

egy jó tanács: Menj el fodrászhoz,és vele szőkítesd a hajad!

Nem érdemes otthon kísérletezgetni,mert...bár ez csak az én véleményem...az ilyen sötét színű hajat,csak hozzáértő tudja normálisan megcsinálni!

Akármilyen festéket veszel,tuti hogy Neked az "csibesárga" lesz!

A szőkítőport meg egyenesen felejtsd el otthoni használatra!

2011. júl. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ilyen a hajad mint a képen kár lenne szőkíteni mert így nagyon szép. Biztos vagy benne hogy jól állna a szőke haj? Milyen színű a szemed?
2011. júl. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Világoskék a szemem

ilyen tónusú: [link]

2011. júl. 1. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Akkor lehet hogy tényleg jól állna a szőke haj. De azért szerintem gondold át hogy nem fogod e megbánni később.

Ha festeted mindenféleképpen csak fodrásszal úgy hogy minőségi festés legyen.

2011. júl. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Döntöttem! Elmegyek fodrászhoz, és megcisnáltatom:) Eddig is féltem az otthoni ügyeskedéstől, mert azt modnják, leég?? az ember haja... Na azt nem tudom milyen, de nem hangzik jól:)
2011. júl. 1. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!