Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel szőkítsem a hajam?

Mivel szőkítsem a hajam?

Figyelt kérdés
Hamvasszőkés a hajszínem, és szeretném, ha egy kicsit szőkébb lenne. Nem szeretném befesteni, olyasmi trükköket szeretnék megtudni, mint például a citromlével való hajmosás...(ez nem vált be nálam:/)
2011. jan. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hamvasító sampon szívja a hajat egy kicsit de hamvasabb lesz és ha és ha folyamatosan és gyakran mosod kifehérül de ha picit világosabbat akarsz mosd meg vele néha. Nekem shauma van az jól bevált.
2011. jan. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

-tömény kamillatea

-Natural Blonde Dye Ingredients -> itt van leírás egy szőkítő kutyulmányhoz :) majd én is kipróbálom ;)

[link]

2011. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már annyiszor írtam. egy népcsoport Afrikában a tehenek alá tartja a fejét, amikor az pisil és a tömény ammoniától szőke a hajuk.Hajrá!!
2011. jan. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos megjött a kérdező kedve. A rómaiak meg galambsz@rt használtak, ha már itt tartunk.

Van még egy recept:

"Szőkítő hajbalzsam: 1 kiskanál mézet, egy csésze meleg kamillateát és 1 mokkáskanálnyi ecetet keverj össze, és hajmosás után fésüld át vele a hajadat! Fényes, könnyen kezelhető lesz a hajad, és finom szőkítő hatást is tapasztalsz majd!"

2011. jan. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!