Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Merjem ezután újra befesteni...

Merjem ezután újra befesteni a hajam?

Figyelt kérdés

Sötétbarna hajam van, már többször volt vörösre festve tartós festékkel és színezővel is. Rátaláltam a Palette hab állagú festékeire, nagyon bevált, sose volt vele gondom és gyönyörű színt adott.

Legutóbb két hónapja próbáltam festeni, de épp kifogyott a készlet mindkét boltban, ahol jártam, így megvettem egy másik fajtát (Wellaton, szintén hab állagú, hasonló árnyalat.)

Felkentem, egy darabig jó volt, de elkezdte csípni a fejbőröm, úgyhogy lemostam. Befogta a hajam, de minden mosásnál sokat kopott, megfogta a törölközőt, stb.Nem tudom, hogy azért-e, mert nem vártam meg a hatóidőt vagy másért.

Azóta nem nyúltam a hajamhoz, de most szeretnék megint vörös lenni. Vettem olyan festéket, amit eddig használtam, de félek, hogy már ez is irritálni fogja a bőröm, hiába nem volt vele eddig gond.

Merjem használni vagy baj lehet belőle?



2012. szept. 2. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
én kipróbálnám. Ha már megvetted, ne vesszen kárba, ha csíp, lemosod.
2012. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is sokáig festettem a hajam, volt, hogy minden 3. alkalommal más fajtával kentem be a hajam és mégis egyetlen egy festék van, amire allergiás a fejbőröm. Úgyhogy amire nem voltál eddig allergiás, akkor nem gondolom, hogy ezután az lennél, azt már érezted volna szerintem.
2012. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!